Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

بریتانیا؛ ۸۴ درصد اعضای باندهای کودک آزاری آسیایی تبارند

بریتانیا؛ ۸۴ درصد اعضای باندهای کودک آزاری آسیایی تبارند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجرمان سفید پوست در بحث پدوفیلی اغلب به تنهایی و بصورت آنلاین دست به این عمل مجرمانه می زنند در حالی که کودک آزاران آسیایی تبار بیشتر گرایش دارند بصورت گروهی این کار را بکنند.

آگهی

پژوهشگران بریتانیایی-پاکستانی می گویند که ۸۴ درصد اعضای باندهای کودک آزاری (grooming gang) آسیایی تبار هستند.

تینک تنک (اتاق فکر) بریتانیایی کیلیام Quilliam به این یافته پژوهشی دست یافته است که تفاوت های مهمی در روشهای پدوفیلی (استفاده جنسی از کودکان) بر اساس زمینه های اجتماعی وجود دارد.

این محققان می گویند که مجرمان سفید پوست در بحث پدوفیلی اغلب به تنهایی دست به این عمل مجرمانه می زنند در حالی که کودک آزاران آسیایی تبار بیشتر گرایش دارند بصورت باندی کار کنند.

سفید پوستان کودک آزار بر اساس این پژوهش بطور فردی و تنها کار می کنند و استفاده بسیار بیشتری از روشهای آنلاین دارند.

این تینک تنک که در حوزه مبارزه با افراط گرایی کار می کند اعلام کرده است که بر اساس یافته هایش از سال ۲۰۰۵ تاکنون، ۲۲۲ مورد از ۲۶۴ مورد از کودک آزاری گروهی یعنی معادل ۸۴ درصد از سوی مجرمانی صورت گرفته که تبار آسیایی داشته اند.

در شهر روچدیل در شمال غرب بریتانیا حدود ۱۹ بریتانیایی-پاکستانی از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ به دلیل کودک آزاری به زندان افتاده اند، آنها سابقه آزار حدود ۴۷ دختر بچه را داشته اند.

هاراس رفیق از همکاران این پژوهش به اسکای نیوز گفته است:‌«من از قلب جایی می آیم که یکی از بزرگترین موارد جرم در چند سال اخیر در آنجا اتفاق افتاده است و به نظر من بسیار مهم است که ما درباره این موضوع حرف بزنیم.»

این پژوهش این نکته را بازگو می کند که بخشی از جامعه پاکستانی تبار بریتانیا نتوانسته اند در جامعه ادغام شوند. با این حال این مطالعه اشاره ای به زمینه اجتماعی-اقتصادی این گروه از افراد اشاره ای نمی کند که اغلب در مناطق از نظر اقتصادی فقیر زندگی می کنند و به اشکال مختلف از جامعه طرد شده اند. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برزیل؛ کشف اشیا و یادگاری‌های دوره نازی‌ها در خانه مرد متهم به کودک‌آزاری

کودک گم‌شده بریتانیایی؛ دادستانی آلمان ارتباط مظنون با موردی مشابه را بررسی می‌کند

احتمال حمایت پلیس بریتانیا از سیاستمداران در برابر اتهامات آزار جنسی