Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

کرونا در آمریکا؛ استخرپارتی در میسوری بدون فاصله‌گذاری اجتماعی

استخرپارتی در ایالت میسوری همزمان با شیوع کرونا
استخرپارتی در ایالت میسوری همزمان با شیوع کرونا Copyright AFPSCOTT PASMORE
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

انتشار تصاویر این استخرپارتی این نگرانی را به وجود آورده است که شیوع بیماری «کووید ۱۹» در ایالات متحده به دلیل عدم رعایت توصیه‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی ادامه پیدا کند.

آگهی

انتشار تصاویری از شرکت صدها نفر در یک استخر پارتی در ایالت میسوری آمریکا همزمان با شیوع ویروس جدید کرونا بازتاب زیادی در این کشور داشت. 

تصاویر این ویدئو جوانانی را نشان می دهد که بدون رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی در کنار یکدیگر مشروب می نوشند و در زیر آفتاب به معاشرت مشغول هستند. انتشار این تصاویر این نگرانی را به وجود آورده است که شیوع بیماری «کووید ۱۹» در ایالات متحده به دلیل عدم رعایت توصیه های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی ادامه پیدا کند. 

بیش از ۱۶ میلیون نفر از روز شنبه تاکنون تصاویر استخرپارتی در ایالت میسوری را تماشا کرده اند. این تصاویر روز شنبه در رستورانی با استخر سرباز در نزدیکی دریاچه اوزارکس در ایالت میسوری به ثبت رسیده است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

ایالت میسوری روز چهارم مه (۱۵ اردیبهشت) بخشی از محدودیت های اعمال شده برای تجمع افراد و فعالیت رستوران ها و کافه ها را لغو کرد. با این حال رعایت توصیه های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی اجباری است. امری که به وضوح در استخرپارتی روز شنبه رعایت نشده است.

میسوری یکی از ایالت هایی است که کمترین موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در آمریکا را داشته است. نتیجه تست کرونای تنها ۱۲ هزار نفر در این ایالت مثبت بوده است که از این تعداد ۶۸۱ نفر جان خود را از دست داده اند. 

از ابتدای ماه مه تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر در آمریکا بر اثر ابتلا به بیماری «کووید ۱۹» جان باخته اند. این در حالی است که در این مدت نتیجه تست کرونای ۶۰۰ هزار نفر نیز در این کشور مثبت اعلام شده است. 

انتظار می رود که شمار جان باختگان بر اثر شیوع ویروس جدید کرونا در آمریکا طی روزهای آینده از ۱۰۰ هزار نفر فراتر برود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هشدارسازمان جهانی بهداشت :‌ تنها در میانه موج اول شیوع ویروس کرونا هستیم

مقام آمریکایی: واکسن کرونا دارایی عمومی جهان خواهد بود

انصراف از رقابت با ترامپ؛ آیا اوباما بایدن را متقاعد می‌کند؟