Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

یک سوم دانش آموزان آمریکا حاضر به شرکت در کلاس‌های درس آنلاین در پاییز آینده نیستند

یک سوم دانش آموزان آمریکا حاضر به شرکت در کلاس‌های درس آنلاین در پاییز آینده نیستند
Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در یک نظرسنجی جدید، بیش از سی درصد شرکت کنندگان که دانش آموزان دبیرستان‌های آمریکا بودند، اعلام کردند اگر پاییز آینده نیز کلاس‌های درس بصورت آنلاین برگزار شود، در سر کلاس‌ها حاضر نخواهند شد و حتی به کالج نمی‌روند.

آگهی

نتایج نظرسنجی تازه‌ای که توسط انجمن ملی دبیرستان‌های ایالات متحده (NSHSS) انجام شد، نشان می‌دهد بیش از یک سوم دانش آموزان فعلی دبیرستان‌ها می‌گویند اگر سال آینده نیز کلاس‌های درس بصورت آنلاین برگزار شود، پاییز در سر کلاس‌ها حاضر نخواهند شد و حتی به کالج نمی‌روند.

این نظرسنجی که طی روزهای ۱۸ تا ۲۶ آوریل انجام شده است، نشان داد که ۳۲ درصد از افراد شرکت کننده علاقه‌ای به شرکت در کلاس‌های درس آنلاین در ترم آینده تحصیلی چه در دبیرستان و چه در کالج ندارند.

این در حالی است که بسیاری از ایالت‌های آمریکا همچنان برای تشکیل کلاس‌های حضوری در سطح دبیرستان و کالج و دانشگاه‌ها تردید دارند و همزمان نظرات مخالف و موافق بسیاری با برگزاری کلاس‌های آنلاین در ترم آینده تحصیلی وجود دارد.

با این وجود جیمز لوئیس، رئیس انجمن ملی دبیرستان‌های ایالات متحده می‌گوید که به برگزاری کلاس‌های آنلاین در ترم آینده بسیار خوش‌بین است. آقای لوئیس می‌گوید مطمئن است که دانش آموزان و دانشجویان با ساختار کلاس‌های آنلاین سازگاری پیدا خواهند کرد.

وی تاکید دارد که «نباید فراموش کنیم ۵۳ درصد دانش آموزانی که کلاس‌های حضوری را ترجیح می‌دهند، حالا حاضر به سازگاری به یادگیری مجازی نیز شده‌اند.»

اگرچه در صورت تشکیل کلاس‌های صرفا مجازی، تقریباً یک سوم دانش آموزان برای حضور در کلاس‌های کالج در پاییز مردد هستند اما بخش عمده‌ای از دانش آموزان اعلام کرده‌اند که می‌خواهند تحصیلات خود را در مقاطع بالا در دانشگاه‌ها ادامه دهند.

بر اساس این نظرسنجی ۹۴ درصد از این دسته اعلام کرده‌اند که اطمینان دارند به دانشگاه خواهند رفت و ۸۶ درصد گفته‌اند که می‌توانند به موقع فارغ التحصیل شوند.

اکثر دبیرستان و دانشگاه‌های ایالات متحده در پی شیوع ویروس کرونا کلاس‌های حضوری را تعطیل کرده‌اند. این ویروس تا کنون در این کشور جان بیش از ۸۲ هزارنفر را گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در ایتالیا یک سوم دانش‌آموزان به دروس آنلاین دسترسی ندارند

آمریکا به چین دربارۀ نفوذ هکرها به داده‌های مرتبط با کشف واکسن کرونا هشدار داد

بوریس جانسون: هنوز برای لغو محدودیت‌های کرونایی زود است