Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

آخرین آمار و اطلاعات شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان

APTOPIX Virus Outbreak Canada Cherry Blossoms
APTOPIX Virus Outbreak Canada Cherry Blossoms Copyright Nathan Denette/AP
Copyright Nathan Denette/AP
نگارش از یورونیوز
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

وزارت بهداشت ایران آمار رسمی مبتلایان به کووید۱۹ را تا ظهر پنج‌شنبه ۱۰۳ هزار و ۱۳۵ نفر و آمار قربانیان را ۶ هزار و ۴۸۶ نفر اعلام کرد.

آگهی

آمار رسمی مبتلایان به کرونا درسراسر جهان تا ظهر پنج‌شنبه نزدیک به ۴ میلیون نفر و شمار جان باختگان آن نزدیک به ۲۷۰ هزار نفر رسید. تا به امروز بیش از یک میلیون و ۳۳۲ هزار نفر نیز از چنگال این ویروس رهایی یافته‌اند.

ایالات متحده آمریکا با بیش از ۱ میلیون و۲۸۶ هزار مبتلا همچنان در صدر رتبه‌بندی جهانی کشورهای گرفتار با کووید۱۹ قرار دارد و شمار قربانیان این بیماری در این کشور نیز به بیش از ۷۶ هزار نفر رسیده است.

در اروپا برخلاف کشورهایی همچون اسپانیا، ایتالیا و فرانسه که از کاهش سرعت ابتلا به این بیماری سخن می‌گویند، روسیه اکنون به کانون این بحران تبدیل شده است. تنها در ۲۴ ساعت منتهی به پنج‌شنبه بیش از ۱۱ هزار نفر در روسیه به کرونا آلوده شده و ۸۸ نفر نیز جان باخته‌اند.

آخرین آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان در روز پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹خورشیدی (۷ مه ۲۰۲۰ میلادی) را در اینجا دنبال کنید.

کرونا در ایران

وزارت بهداشت ایران آمار رسمی مبتلایان به کووید۱۹ را ۱۰۳ هزار و ۱۳۵ نفر و آمار قربانیان را ۶ هزار و ۴۸۶ نفر اعلام کرد. بنا بر اعلام رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه، طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر پنج‌شنبه ۶۸ نفر در ایران در اثر ابتلا به این بیماری جان باخته‌اند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برداشته شدن تدریجی محدودیت‌ها در آلمان با پایان «فاز اول همه‌گیری»

سرانجام شگفتی بی‌نظیر مهندسی بنام «فلیپ»؛ کشتی که عمود بر آب می‌شد اما هیچوقت غرق نمی‌شد

اعضای سازمان جهانی بهداشت بر سر مقابله با همه‌گیری‌های آینده به توافق نرسیدند