اصلاح مو در دوره قرنطینه؛ پلیس آلمان ۲ آرایشگاه زیرزمینی کشف کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
اصلاح مو در دوره قرنطینه؛ پلیس آلمان ۲ آرایشگاه زیرزمینی کشف کرد
کپی رایت  Free Right

پلیس آلمان روز شنبه همزمان با اجرای قرنطینه به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا در ایالت جنوبی بایرن دو آرایشگاه غیرمجاز کشف کرد.

بنا به اعلام پلیس آرایشگران در انباری های دو منزل شخصی در شمال غربی ایالت بایرن دست به اصلاح موی مشتریان خود می زدند. این دو آرایشگاه زیرزمینی به صورت حرفه ای راه اندازی شده بودند.

مقامات ایالت بایرن تحقیق در مورد راه اندازی این دو آرایشگاه را به دلیل عدم رعایت مقررات اجرای قرنطینه آغاز کرده اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

Free Right

ایالت بایرن از اواخر ماه مارس (اوایل اردیبهشت) یکی از سرسختگیرانه ترین محدودیت ها را در آلمان برای مقابله با شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» به اجرا گذاشته است. ساکنان این ایالت در صورت خروج «غیر موجه» از منازل خود ۱۵۰ یورو جریمه می شوند.

آرایشگاه های بایرن نیز از زمان آغاز اجرای قرنطینه در این ایالت تعطیل شده اند. بنا به تصمیم مقامات ایالت بایرن تنها فروشگاه ها و اماکنی که «ضروری» تشخیص داده شوند در دوران قرنطینه می توانند به فعالیت خود ادامه بدهند.

قرار است آرایشگاه های بایرن از روز چهارم مه (۱۵ اردیبهشت) با رعایت برخی تدابیر بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بازگشایی شوند. محدودیت های وضع شده در ایالت بایرن قرار است به تدریج لغو شود.

ساکنان بسیاری از کشورها و مناطقی که مقررات قرنطینه در آنها به اجرا گذاشته شده است این روزها به دلیل تعطیلی آرایشگاه ها با معضل اصلاح موهای خود روبرو شده اند.