Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

خامنه‌ای: برخی برای دستمال توالت به جان هم افتادند

خامنه‌ای: برخی برای دستمال توالت به جان هم افتادند
Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد...اینکه یک دولت ماسک و دستکش مربوط به دولت و ملت دیگر را برای خود ببرد یا مردم هر روز در ظرف مدت کوتاهی فروشگاه‌ها را تخلیه کنند و برای خرید بیشتر تلاش کنند.»

آگهی

علی خامنه‌ای، رهبر ایران روز پنجشنبه در سخنانی که به صورت زنده از تلویزیون دولتی پخش شد گفت که «بشر با این همه پیشرفت‌های علمی حیرت آور، احساس خوشبختی نمی کند.» 

وی در توضیح این جمله گفت: «بشریت دچار فقر، بیماری، فحشا، گناه، بی عدالتی، نابرابری، شکاف طبقاتی بسیار وسیع و سوء استفاده قدرت‌ها از علم» شده است.

رهبر ایران با اشاره به «تمدن» کشورهای غربی گفت: «بر خلاف خواسته و کسانی که در یکی دو دهه اخیر که بعضی‌ها تلاش کردند فرهنگ ایرانی-اسلامی را تحقیر کنند و مردم را متوجه سبک زندگی غربی کنند، خوشبختانه احساس تفکر اسلامی و زنجیره ارزش های اسلامی در مردم بسیار قوی و راسخ است.»

آقای خامنه‌ای افزود: «فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد- آنچه در آمریکا و اروپا اتفاق افتاد، بعضی از آنها در تلویزیون نشان داده شد، برخی هم نشان داده نشد. اینکه یک دولت ماسک و دستکش مربوط به دولت و ملت دیگر را برای خود ببرد یا مردم هر روز در ظرف مدت کوتاهی فروشگاه‌ها را تخلیه کنند و برای خرید بیشتر تلاش کنند. یا کسانی برای چند دستمال توالت به جان هم بیفتند و یا برای خرید اسلحه صف بکشند چون احساس خطر می‌کنند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش‌ها و حاشیه‌ها درباره تصحیح یک اشتباه از سوی علی خامنه‌ای

کرونا در ایران؛ ولایتی، مشاور امور بین‌الملل خامنه‌ای قرنطینه شد

علی خامنه‌ای: ایران از گروه‌های مسلح فلسطینی هر قدر که بتواند حمایت می‌کند