Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ابتکار اداره پست اتریش برای استفاده از تمبرهای برکسیت

ابتکار اداره پست اتریش برای استفاده از تمبرهای برکسیت
Copyright Anita Kern/ Österreichische Post AG
Copyright Anita Kern/ Österreichische Post AG
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بریتانیا در ابتدا قرار بود که روز ۲۹ مارس سال ۲۰۱۹ از اتحادیه اروپا خارج شود. اداره پست اتریش نیز همین تاریخ را بر روی تمبرهایی که به مناسبت برکسیت منتشر کرده بود درج کرد.

آگهی

اداره پست اتریش برای استفاده از ۱۴۰ هزار تمبری که سال گذشته با تاریخ اولین مهلت تعیین شده برای برکسیت منتشر شده بود، تاریخ واقعی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را بر روی آنها حک کرد.

بریتانیا در ابتدا قرار بود که روز ۲۹ مارس سال ۲۰۱۹ (نهم فروردین سال ۱۳۹۸) از اتحادیه اروپا خارج شود. اداره پست اتریش نیز همین تاریخ را بر روی تمبرهایی که به مناسبت برکسیت منتشر کرده بود درج کرد.

این در حالی است که دولت ترزا می، نخست وزیر پیشین بریتانیا نتوانست پیش از موعد تعیین شده (۲۹ مارس سال ۲۰۱۹) توافق برکسیت را به تصویب مجلس عوام برساند. نمایندگان مجلس عوام در نهایت طرحی را تصویب کردند که براساس آن ترزا می موظف بود درخواست تمدید مهلت برکسیت را به اتحادیه اروپا ارائه کند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

اداره پست اتریش اکنون پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در روز ۳۱ ژانویه (۱۱ بهمن) تصمیم گرفته است تا با چاپ تاریخ جدید و خط زدن تاریخ قدیم این تمبرها را به فروش برساند.

اداره پست اتریش با انتشار بیانیه ای در مورد تمبر ویژه برکسیت تاکید کرد که این تمبر «مانند تاریخچه برکسیت خاص و منحصر به فرد است.»

بهای یک عدد تمبر ویژه برکسیت در اتریش یک یورو و ۸۰ سنت خواهد بود. فرستندگان نامه به کشورهای خارجی می توانند از این تمبر استفاده کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک تکه کاغذ ۴ میلیون یورویی؛ نخستین تمبر پستی جهان ارزشش را دارد؟

پرتره زنانی چون فروغ فرخزاد و مریم میرزاخانی روی تمبرهای ایرانی چاپ می‌شوند

ویدئو؛ نمایندگان حزب برکسیت با شادی پارلمان اروپا را ترک کردند