Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مارک ویلموتس: فدراسیون فوتبال ایران شرایط غیرقابل تحملی را به من و همکارانم تحمیل کرد

مارک ویلموتس: فدراسیون فوتبال ایران شرایط غیرقابل تحملی را به من و همکارانم تحمیل کرد
Copyright 
نگارش از نیما قدکپور
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار توییتی جنجالی تلویحا پایان قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران را تایید کرد.

آگهی

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که در چهار بازی رسمی اخیر دو شکست و دو پیروزی بدست آورد و شایعاتی دربارۀ پایان همکاری با او پس از این شکست‌ها شنیده می‌شد، روز دوشنبه در صفحه توییتر خود شایعات مطرح شده در «رسانه‌های ایران» را بی‌اساس خواند و از «تحمیل شرایط غیرقابل تحمل به او و همکارانش از سوی فدراسیون فوتبال ایران» نوشت.

مارک ویلموتس اعلام کرد فدراسیون فوتبال ایران با نقض مفاد قرارداد چنین شرایطی را فراهم کرده است.

او در صفحه توییتر خود تاکید کرد که پرونده قرارداد و «شکایت» احتمالی در دستان «وکلایش» است و نمی‌خواهد بیشتر در این باره اظهارنظر کند.

برخی از رسانه‌های ایران روز شنبه اعلام کردند که فدراسیون فوتبال ایران قرارداد مارک ویلموتس را فسخ کرده است و در انتظار بستن قرارداد جدید با سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران، برانکو ایوانکوویچ است.

ویلموتس در دو بازی اخیر تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی متحمل دو شکست پیاپی از بحرین و عراق شد. شکست‌هایی که احتمال صعود ایران به مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی را بسیار کم کرد.

پیش از بازی با عراق نیز مارک ویلموتس مدتی از تیم ملی دور بود. رسانه‌های ایران اعلام کردند که سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال بلژیک به تاخیر و نحوه پرداخت مبلغ قرارداد خود معترض است.

سه روز پیش از بازی با تیم ملی عراق، رسانه‌های ایران ادعا کردند که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران موفق شده است به توافق جدیدی با مارک ویلموتس دست پیدا کند. رسانه‌ها همچنین اعلام کردند که رقم قرارداد سرمربی بلژیکی نزدیک به ۳ میلیون یورو است.

رسانه‌های ورزشی ایران به نقل از فدراسیون فوتبال نوشتند که روز دوشنبه مسئولان با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات برای عقد قرارداد جدید قرار ملاقات دارند.

گفته می‌شود برانکو ایوانکوویچ پیشاپیش مفاد و شرایط برای تصدی‌گری پست سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را پذیرفته است.

طبق اظهارات مقامات فدراسیون فوتبال ایران قرار بوده است روز دوشنبه جلسه‌ای با مارک ویلموتس نیز برگزار شود که با این توییت سرمربی بلژیکی بعید به نظر می‌رسد چنین اتفاقی بیفتد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رئیس فدراسیون فوتبال زیر تیغ عزل؛ آقای «خوبان عالم» در آستانه برکناری قرار گرفت

تکذیب عدم صدور مجوز برنامه اینترنتی جادوگر؛ گفتگوی علی کریمی در انتظار مجوز پخش

مارک ویلموتس بلژیکی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد