Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

بیرانوند در گفت‌وگو با یورونیوز: حضور زنان در ورزشگاه به بازیکنان انگیزه می‌دهد

بیرانوند در گفت‌وگو با یورونیوز: حضور زنان در ورزشگاه به بازیکنان انگیزه می‌دهد
Copyright 
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از حضور زنان در ورزشگاه استقبال کردند. علی‌رضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران در گفت‌وگو با یورونیوز می‌گوید: «امیدواریم این حضور تداوم داشته باشد و در بازی‌های لیگ هم دنبال شود. حضور زنان به بازیکنان انگیزه می‌دهد.»

آگهی

حضور زنان در استادیوم آزادی با استقبال اعضای تیم ملی فوتبال ایران همراه شد. علی‌رضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی ایران در همین زمینه به یورونیوز گفته که امیدوار است این حرکت ادامه‌دار باشد و حضور زنان در بازی‌های باشگاهی و لیگ برتر نیز امکان‌پذیر شود.

۱۸ مهر مصادف با دهم اکتبر برای زنان ایرانی روز مهمی بود. حدود ۳۵۰۰ زن ایرانی توانستند این بار از سایت آنلاین فروش بلیت استادیوم آزادی بلیت خریداری کنند و وارد استادیوم شوند. پس از پایان بازی اعضای تیم ملی به بخش ویژه حضور زنان رفتند و از آنها برای تشویق‌هایشان تشکر کردند.

علی‌رضا بیرانوند می‌گوید: «حضور زنان در ورزشگاه آزادی یک اتفاق بزرگ در فوتبال ملی ما بود و امیدوارم این اتفاق در لیگ برتر و باشگاهی هم تکرار شود.»

او در ادامه افزود: «واقعا اگر یکبار دیگر مثل امروز ریسک کنند و با نظم بیایند مسلما تا آخر لیگ هم این اتفاق می‌تواند بیافتد و بیایند. خب می‌دانید اگر در لیک هم بانوان بیایند بازی‌ها حساس‌تر می‌شود و می‌تواند به بازیکن‌ها کمک کند چرا که به آنها انگیزه می‌دهد.»

کریم انصاری‌فرد، دیگر بازیکن تیم ملی نیز بر این باور است که «البته این اتفاق باید خیلی وقت پیش می‌افتاد و حالا هم حضور زنان در استادیوم را به فال نیک می‌گیریم. امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران نیز با حمایت زنان و مردان ایرانی نتایج خوبی را در بازی‌های پیش رو کسب کند.»

حضور زنان در ورزشگاه آزادی در شرایطی اتفاق افتاد که روز گذشته بیش از ۱۰۰ زن نتوانستند بلیت تهیه کرده و وارد ورزشگاه شوند.

این در حالی بود که در تصاویر منتشر شده از ورزشگاه مشخص بود که به جز حضور معدودی از آقایان ( بیش از دو هزار نفر) دیگر بخش‌ها و ردیف‌های استادیوم صدهزار نفری آزادی خالی از تماشاگر بود.

به توییتر یورونیوز بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آغاز لیگ برتر فوتبال ایران در سایه حضور محدود زنان در ورزشگاه‌ها

گفتگو با رئیس فدراسیون فوتبال ایران؛ از سرنوشت پرونده ویلموتس تا حضور زنان در ورزشگاه

حضور زنان در استادیوم آزادی؛ آغاز یک مسیر یا ویترینی برای فیفا؟