جو بایدن: ترامپ مانند هر قلدری در تاریخ ترسیده است

تصویر از ویدیوی رویترز
تصویر از ویدیوی رویترز
نگارش از یورونیوز
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جو بایدن یکی از کاندیداهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ خطاب به دونالد ترامپ گفت که او احتمالا می‌ترسد مقابل من شکست بخورد.

جو بایدن، از کاندیداهای دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه دوم اکتبر در یکی از گردهمایی‌های انتخاباتی‌اش در ایالت نوادا خطاب به دونالد ترامپ گفت: «من قرار نیست جایی بروم».

آگهی

آقای بایدن با اشاره به «اوکراین گیت» و تماس تلفنی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با ولودیمیر زلنسکی همتای اوکرایی او، در جمع هوادارانش گفت: «حالا به خاطر اقدام شجاعانه یک افشاگر، طرح ترامپ در معرض دید همگان قرار گرفته و در بسیاری از موارد از سوی خود او تصدیق شده است.»

به گفته بایدن «ترامپ چنین کرد زیرا مانند هر قلدری در تاریخ می‌ترسد، او از شکست احتمالی در انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر ۲۰۲۰ می‌ترسد.»

«هیچ حقانیتی در اتهام‌ها علیه من وجود ندارد»

آقای بایدن همچنین خطاب به دونالد ترامپ تاکید کرد: «اجازه بدهید نکته‌ای را برای ترامپ و مردان کلاهبردارش روشن کنم، من قرار نیست جایی بروم. تو نمی‌توانی من یا خانواده‌ام را نابود کنی. به خوبی می‌داند که هیچ حقانیتی در اتهام‌ها علیه من وجود ندارد، هیچ موردی. برای من مهم نیست چقدر پول هزینه کرده‌ای یا این حملات بنا است تا چه سطح کثیفی پیش برود.»

آقای بایدن افزود:«ترامپ مخفیانه منافع ملی ما را با دنبال کردن منافع سیاسی تلافی‌جویانه‌اش، علیه من به خطر انداخت زیرا دلش نمی‌خواهد با من رقابت کند.»

بارها مساله استیضاح ترامپ مطرح شده اما از زمان روی کار آمدن او این نخستین‌بار است که این مساله تا این سطح جدی شده و در حال حاضر تحقیقاتی به منظور بررسی ضرورت استیضاح در جریان است.

به توییتر یورونیوز بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ در دیدار با زلنسکی: ما همدیگر را معروف‌تر کردیم اما فساد پسر بایدن وحشتناک است

پرونده جدید برای دونالد ترامپ؛ رئيس جمهوری سابق «با کلاهبرداری ارزش دارایی‌های خود را افزایش داده»

انتشار کتاب دستیار سابق کاخ سفید؛ لباس‌های رئیس دفتر ترامپ از فرط سوزاندن اوراق بوی دود می‌داد