ترامپ: دموکرات‌های بیکار و چپ‌های رادیکال به آمریکا آسیب می‌زنند

ترامپ: دموکرات‌های بیکار و چپ‌های رادیکال به آمریکا آسیب می‌زنند
Copyright 
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئيس جمهوری آمریکا در چندین توییت به شدت به حامیان استیضاحش حمله کرد.

آگهی

رئيس جمهوری آمریکا دموکرات‌ها را به «جاسوسی» متهم کرد.

دونالد ترامپ، یکشنبه ۲۹ سپتامبر در چندین توییت به شدت به رقبای دموکرات خود تاخت. وی با اشاره به جنجال‌های اخیر پیرامون افشای مکالمه تلفنی وی با ولودیمیر زلنسکی، همتای اوکراینی خود نوشت: «مانند هر آمریکایی، من این حق را دارم که با متهم خود دیدار کنم، مخصوصا که به این متهم افشاگر هم می‌گویند، کسی که یک مکالمه خوب با یک رهبر خارجی را به شیوه‌ای فریبکارانه و غلط ارائه کرده است.»

ترامپ همچنین به آدام شف، رئيس دموکرات کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا هم حمله کرد و نوشت: «شف با دروغگویی به کنگره، نسخه‌ای کاملا جعلی از صحبت‌های من را ارائه داده است. دروغ‌های او در وقیحانه و شرورانه‌ترین حالتی که تا به حال در این کمیته در کنگره دیده‌ام مطرح شده است. من تقاضا دارم که آدام شف به خاطر فریب و خیانت در بالاترین سطح مورد مواخذه قرار بگیرد»

آقای ترامپ همچنین در توییت دیگری نوشته است: «چپ‌های رادیکال و دموکرات‌های بیکار بزرگترین ضربه را به کشور ما وارد می‌کنند، آنها دروغ می‌گویند و تقلب می‌کنند به گونه‌ای که هرگز در تاریخ کشور دیده نشده است، و این درحالی است که انتخابات ۲۰۲۰ نیز در پیش است. دموکرات‌ها و رسانه‌های جعلی خطرناک و بد هستند».

توییت‌های رئيس جمهوری آمریکا به اینجا ختم نشده و چنین ادامه می‌یابد: «آنچه اکنون در اطراف ما مطرح است مسئله استیضاح است، روز و شب درباره آن حرف زده می‌شود همه اخبار در این باره است بنیانگذاران ما به ندرت سراغ استیضاح می‌رفتند، باید درست عمل کنیم، اجازه دهید مردم رای‌شان را بدهند.»

او همچنین در چند توییت دیگر هم به هیلاری کلینتون بابت ماجرای ایمیل‌های محرمانه و همچنین نانسی پلوسی بابت تلاش برای پیگیری پروسه استیضاح رئيس جمهوری حمله کرد.

بعد از فاش شدن محتوای مکالمه دونالد ترامپ و ولودیمیر زلنسکی، رئيس جمهوری اوکراین، احتمال استیضاح رئيس جمهوری آمریکا بالا گرفته است. منتقدان ترامپ می‌گویند او در این مکالمه از رئيس جمهوری اوکراین خواسته در ازای کمک‌های مالی به کیف، پرونده فساد مالی پسر جو بایدن در اوکراین را منتشر کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فحاشی ترامپ به نامزد انصرافی دموکرات‌ها: مثل سگ رفت

مکالمه تلفنی دیگر؛ درخواست ترامپ از استرالیا برای کشف منشأ تحقیقات مولر

حمایت صدها مقام سیاسی-امنیتی پیشین آمریکا از تحقیقات برای استیضاح ترامپ