ستاره ولزی از چشم زیدان افتاد؛ بیل در آستانه ترک رئال مادرید

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
ستاره ولزی از چشم زیدان افتاد؛ بیل در آستانه ترک رئال مادرید
کپی رایت  عکس از رویترز

زین‌الدین زیدان، سرمربی باشگاه رئال مادرید تایید کرد که گرت بیل، ستاره ۳۰ ساله ولزی در آستانه جدایی از باشگاه قرار دارد.

آقای زیدان در پایان بازی شنبه شب دو تیم رئال مادرید و بایرن‌مونیخ در هوستون آمریکا اعلام کرد که ظرف یکی، دو روز آینده گرت بیل به باشگاه دیگری واگذار خواهد شد.

سرمربی رئال مادرید ابراز امیدواری کرد که انتقال آقای بیل هر چه زودتر انجام شود چرا که به اعتقاد او جدایی گرت بیل از باشگاه رئال به نفع همه است.

آقای زیدان با وجود این که در مسابقه دوستانه شب گذشته در مقابل بایرن مونیخ دست به ۱۱ تعویض زد و در نهایت هم رئال مادرید با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را واگذار کرد ولی حاضر به بازی گرفتن از گرت بیل نشد.

بیل هر چند در واکنش به اظهارات سرمربی فرانسوی رئال در مقابل دوربین خبرنگاران به ارائه یک لبخند بسنده کرد ولی جاناتان بارنت، مدیر برنامه‌های او اظهارات زیدان را از روی ناسپاسی و مایه خجالت دانست و تاکید کرد که به یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ باشگاه رئال مادرید بی‌احترامی شده است.

گفته می‌شود آقای زیدان ترجیح می‌دهد که مقصد بعدی گرت بیل باشگاه منچستر یونایتد باشد تا او را به جذب پل پوگبا هافبک فرانسوی این تیم نزدیک‌تر کند. همچنین او پس از جذب ادن هازار، هافبک بلژیکی دیگر تمایلی برای حفظ گرت بیل ندارد.

گرت بیل در سال ۲۰۱۳ میلادی با شکستن رکورد نقل و انتقالات با قراردادی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو از باشگاه تاتنهام راهی رئال مادرید شد.

بیل تاکنون در ۲۳۱ بازی برای باشگاه رئال مادرید به میدان رفته و به ثمر رساندن ۱۰۲ گل و ارائه ۶۵ پاس گل حاصل آنها بوده است.

بیشتر بخوانید: