Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ترامپ: دموکرات ها ایالات متحده را از هم می‌پاشانند

ترامپ: دموکرات ها ایالات متحده را از هم می‌پاشانند
Copyright عکس از رویترز
Copyright عکس از رویترز
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان در مورد احتمال استیضاح دونالد ترامپ گفت که اتهام «لاپوشانی» و «کارشکنی در برابر اجرای عدالت» می تواند منجر به استیضاح رئیس جمهوری شود.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می گوید رهبران حزب دموکرات با پیگیری تحقیق در مورد کاخ سفید این کشور را از هم می پاشانند.

رئیس جمهوری ایالات متحده این مطلب را در حالی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که ساعاتی پیش از آن دیدار خود با رهبران حزب دموکرات در کنگره را به طور ناگهانی نیمه تمام ترک کرده بود.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان روز چهارشنبه دونالد ترامپ را به «لاپوشانی» امور متهم کرده بود. این سخنان پس از آن بیان شد که دان مک گن، مشاور سابق کاخ سفید روز سه شنبه به درخواست دونالد ترامپ از شهادت در برابر کمیته قضایی مجلس نمایندگان خودداری کرد.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

رئیس مجلس نمایندگان در مورد احتمال استیضاح دونالد ترامپ گفت که اتهام «لاپوشانی» و «کارشکنی در برابر اجرای عدالت» می تواند منجر به استیضاح رئیس جمهوری شود.

حمایت از طرح استیضاح دونالد ترامپ در میان اعضای دموکرات مجلس نمایندگان افزایش یافته است. این در حالی است که احتمال موفقیت دموکرات ها در برکناری رئیس جمهوری این کشور با توجه به ترکیب مجلس سنا بسیار کم است.

جمهوریخواهان هم اکنون با ۵۳ کرسی در برابر ۴۷ کرسی دموکرات ها در مجلس سنا حائز اکثریت هستند.

موضوع دیدار نیمه تمام دونالد ترامپ با رهبران دموکرات کنگره همکاری بین کاخ سفید و کنگره اختصاص بودجه به زیر ساخت های آمریکا بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تنش بین دموکرات‌ها و کاخ سفید؛ پلوسی خواستار وساطت خانواده ترامپ شد

وعده بایدن: آمریکا را برای دوران پس از ترامپ متحد می‌کنم

نتیجه یک نظرسنجی: شمار حامیان استیضاح ترامپ در آمریکا افزایش یافته است