Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تنش بین دموکرات‌ها و کاخ سفید؛ پلوسی خواستار وساطت خانواده ترامپ شد

تنش بین دموکرات‌ها و کاخ سفید؛ پلوسی خواستار وساطت خانواده ترامپ شد
Copyright عکس از رویترز
Copyright عکس از رویترز
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سخنان رئیس مجلس نمایندگان یک روز پس از آن بیان می شود که دونالد ترامپ جلسه با رهبران دموکرات کنگره را به شکل ناگهانی نیمه تمام گذاشت.

آگهی

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه اظهار امیدواری کرد که اعضای دولت این کشور و خانواده دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده با «وساطت» در اختلاف بین دموکرات ها و کاخ سفید به این کشور کمک کنند.

سخنان نانسی پلوسی یک روز پس از آن بیان می شود که دونالد ترامپ جلسه با رهبران دموکرات کنگره را به شکل ناگهانی نیمه تمام گذاشت.

رئیس مجلس نمایندگان مدعی است که دونالد ترامپ در این جلسه «خشمگین» شده است. این در حالی است که دونالد ترامپ روز پنجشنبه در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که در این جلسه «بسیار آرام» بوده است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

نانسی پلوسی در بخش دیگری از سخنان روز پنجشنبه خود همچنین گفت که از نظر او دونالد ترامپ قصد دارد دموکرات ها را «زودتر از موعد» به سوی طرح استیضاح رئیس جمهوری سوق دهد. امری که به گفته نانسی پلوسی هدف از آن تخریب وجهه دموکرات ها نزد رای دهندگان آمریکایی است.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با این حال تاکید کرد که اتهامات «کارشکنی در اجرای عدالت» و «لاپوشانی» علیه دونالد ترامپ اتهاماتی هستند که می توانند منجر به استیضاح او شوند.

نانسی پلوسی بارها در سخنان روز چهارشنبه خود به طور تلویحی نسبت به سلامت جسمی و روحی رئیس جمهوری آمریکا ابراز نگرانی کرد. وی همانطور که در سخنان روز سه شنبه خود بیان کرده بود اعلام کرد که برای رئیس جمهوری آمریکا «دعا» می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ: دموکرات ها ایالات متحده را از هم می‌پاشانند

احتمال استیضاح ترامپ قوت گرفت

نتیجه یک نظرسنجی: شمار حامیان استیضاح ترامپ در آمریکا افزایش یافته است