Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دومین زن آمریکایی «جو بایدن» را به رفتار جنسی ناشایست متهم کرد

دومین زن آمریکایی «جو بایدن» را به رفتار جنسی ناشایست متهم کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می گوید که فکر نمی کند اتهاماتی که علیه بایدن مطرح شده است، صلاحیت او را برای نامزدی در انتخابات ۲۰۲۰ زیر سوال ببرد.

آگهی

دومین زن آمریکایی، «جو بایدن» معاون رئیس جمهوری آمریکا در دوران باراک اوباما را متهم کرد که به شکل نامناسبی او را لمس کرده است.

این دومین زنی است که در سه روز گذشته جو بایدن را متهم به رفتار ناشایست جنسی کرده است.

این زن گفته است که این اتفاق در جریان جمع‌آوری کمک مالی برای کارزار انتخاباتی سال ۲۰۰۹ اتفاق افتاده است. پیش از او لوسی فلورس سیاستمدار دموکرات ایالت نوادا گفته بود که جو بایدن او را از ناحیه پشت سر بوسیده است، اقدامی که او را در شرایط ناراحت کننده و گیج کننده‌ای قرار داده است.

امی پولاس ۴۳ ساله که دومین زنی است که جو بایدن را متهم می کند، درباره این رخداد گفته است: «بایدن با دو دست سرم را گرفت، رفتار سکسی نبود. او دستش را دور گردنم انداخت و مرا در آغوش گرفت و وقتی مرا به سمت خودش کشید، فکر کردم او می خواهد مرا از لب ببوسد.»

این اتهامات در حالی علیه جو بایدن مطرح می شود که از وی به عنوان یکی از کاندیداهای حزب دموکرات آمریکا برای انتخابات ۲۰۲۰ یاد می شود و اگر این اتهامات شکل جدی‌تری به خود بگیری می تواند نامزدی او را به خطر بیاندازد.

جو بایدن در اطلاعیه‌ای در این مورد گفت که «من دستم را برای دست دادن دراز می کردم، برای بیان احساسات و حمایت دیگران را در آغوش می گرفتم اما هرگز فکر نکردم که کار من ناشایست است. اگر کسی این حرفها را بزند من به او با احترام گوش می سپارم اما هرگز قصد من این نبوده است.»

از سوی دیگر روز سه شنبه نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از حزب دموکرات گفت که فکر نمی کند اتهاماتی که علیه بایدن مطرح شده است، صلاحیت او را برای نامزدی در انتخابات ۲۰۲۰ زیر سوال ببرد. پلوسی گفته است که با این حال معاون پیشین رئیس جمهوری بهتر است نسبت به حوزه شخصی دیگران دقت بیشتری داشته باشد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آر. کلی خواننده مشهور آمریکایی به ده مورد آزار جنسی متهم شد

لایحه جدید دولت سوئد: برقراری رابطه جنسی بدون رضایت متقابل تجاوز است

دولت بایدن به رغم تعلیق ارسال بمب، یک میلیارد دلار سلاح و مهمات به اسرائیل می‌فرستد