Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مرگ مرموز زنی که در دادگاه اتهام سکس گروهی برلوسکونی شهادت داد

ایمان فاضل، شاهد دادگاه برلوسکونی
ایمان فاضل، شاهد دادگاه برلوسکونی
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در پرونده آقای برلوسکونی چنین مطرح شده بود که او در برنامه‌های شبانه سکس با زن‌ها شرکت می‌کرده است. این پرونده به «بونگا بونگا» معروف است که به زبان ایتالیایی به معنی «سکس گروهی» است.

آگهی

زنی که در دادگاه رسیدگی به اتهام جنسی سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر پیشین ایتالیا به عنوان شاهد حضور یافته بود، اخیرا به طرز مرموزی درگذشته است.

به نوشته رسانه‌های ایتالیا این زن مراکشی‌تبار که «ایمان فاضل» نام داشت و مدل بود، احتمالا با مواد آغشته به رادیو اکتیو مسموم شده و به قتل رسیده است. ایمان فاضل در دادگاهی که به اتهام‌های جنسی برلوسکونی رسیدگی می‌کرد، علیه او شهادت داده بود.

در پرونده آقای برلوسکونی چنین مطرح شده بود که او در برنامه‌های شبانه سکس با زن‌ها شرکت می‌کرده است. این پرونده به «بونگا بونگا» معروف است که به زبان ایتالیایی به معنی «سکس گروهی» است.

رسانه‌های محلی روز شنبه از قول فرانچسکو گرکو، دادستان میلان نوشتند که حال جسمی ایمان فاضل که در هنگام مرگ ۳۳ سال داشت مدتی پیش ازمرگ به وخامت گراییده بود. او روز ۹ بهمن در بیمارستانی در نزدیکی شهر میلان ایتالیا بستری شده و روز جمعه ۱۰ اسفند در همان مکان می‌میرد. پزشکان در بیمارستان محل بستری خانم فاضل دلیل اصلی وخامت حال او پیش از مرگ را نمی‌دانند و دادستان میلان دستور آغاز تحقیقات قضایی در این زمینه را صادر کرده است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

قسمت‌هایی از جسد متوفی برای بررسی بیشتر از هم‌اکنون به یک آزمایشگاه تخصصی در شهر پاویا در شمال ایتالیا فرستاده شده است. روزنامه ایتالیایی کوریره دلاسرا از قول یک منبع که نامش فاش نشده نوشت که متخصصان تاکنون ترکیب خاصی از چند ماده رادیواکتیو را در بدن ایمان فاضل پیدا کرده‌اند که به طور معمول در بازار مواد رادیواکتیو یافت نمی‌شود.

پائولو سوه‌زی، وکیل ایمان فاضل می‌گوید موکلش پیش از مرگ به او گفته احساس می‌کند که با مواد رادیواکتیو مسموم شده است.

شاهد پرونده در ماجرای روبی‌گیت

ایمان فاضل در ماجرای معروف به «روبی گیت» در سال ۲۰۱۲ به عنوان شاهد در دادگاه علیه برلوسکونی سخن گفت و از همان زمان نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

بیشتر بخوانید:

این رسوایی جنسی ماجرای دختری به نام کریمه محروق، معروف به «روبی» بود که برلوسکونی پیش از رسیدن او به سن قانونی، در یکی از پارتی‌های «بونگا بونگا» با او رابطه جنسی برقرار کرده بود.

ایمان فاضل در دادگاه گفت که برلوسکونی با دختران جوان در ویلای خود در «آرکور» واقع در نزدیکی میلان، مهمانی جنسی برگزار می‌کرده است. وی گفت که در نخستین شب حضور او در ویلای آرکوره، برلوسکونی به او دو هزار یورو پول داده است. او همچنین صحنه‌هایی از باله و رقص سکسی دو زن را که آن شب در آن مکان دیده بود برای قضات توصیف کرد.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

روزنامه «ایل فاتو» سال گذشته از قول ایمان فاضل گزارش داده بود که او کتابی درباره همه این ماجراها نوشته اما نتوانسته بود آن را به چاپ برساند. این شاهد پرونده در مصاحبه با همین روزنامه گفته بود که از آن زمان به بعد دچار کابوس شده و همیشه احساس می‌کرده که در هزارتویی پر از ارواح و شیاطین سیر می‌کند. او همچنین در آخرین مصاحبه خود با ایل فاتو گفته بود: «مطمئنم که در مهمانی‌های آرکوره یک فرقه شیطانی که اعضای آن فقط زن هستند شرکت دارد.»

پرونده رسوایی جنسی رئیس پیشین دولت ایتالیا همچنان باز است. او در آخرین جلسه متهم شد که به شهود پیشنهاد حق‌السکوت داده است. دادگاه همچنین در ماه ژانویه گذشته درخواست ایمان فاضل برای اظهار نظر به عنوان شاکی در همین پرونده را رد کرده بود.

رسوایی‌های جنسی و اتهام‌های مالی سیلویو برلوسکونی بر حیات سیاسی و قدرت‌طلبی او اثر زیادی گذاشته است. این سیاستمدار ایتالیایی ۸۳ ساله خودش اعلام کرده که تاکنون در ۲۵۰۰ جلسه دادگاه حاضر شده‌ و بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار برای این پرونده‌های قضایی هزینه کرده‌است.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محاکمه یازده مرد عمدتاً سوری در آلمان به دلیل تجاوز گروهی به یک زن ۱۸ ساله

سکس زندانبان زن بریتانیایی با زندانی دردسرساز شد؛‌ هم‌سلولی زندانی از صحنه فیلم گرفته بود

شوهر خیانتکار به خاطر لو رفتن «پیام‌های حذف‌شده»‌اش به کارگران جنسی از اپل شکایت کرد