Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مایکل کوهن از «سازمان ترامپ» شکایت کرد

مایکل کوهن از «سازمان ترامپ» شکایت کرد
Copyright عکس از رویترز
Copyright عکس از رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در شکایتنامه مایکل کوهن آمده که «سازمان ترامپ» پس از آنکه او با تحقیقات قضایی در مورد این شرکت همکاری کرده است از پرداخت حقوق و هزینه های وی سرباز زده است.

آگهی

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد که علیه «سازمان ترامپ»، شرکت متعلق به رئیس جمهوری آمریکا اقامه دعوی کرده است.

وکیل سابق دونالد ترامپ این شرکت را متهم کرده است که از وظیفه خود مبنی بر تامین هزینه های حقوقی که او به عنوان نماینده این شرکت متقبل شده عدول کرده است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

در شکایتنامه مایکل کوهن آمده که «سازمان ترامپ» پس از آنکه او با تحقیقات قضایی در مورد این شرکت همکاری کرده از پرداخت حقوق و هزینه های وی سرباز زده است. وکیل سابق رئیس جمهوری ایالات متحده این شکایتنامه را به دادگاه ایالت نیویورک در منهتن تحویل داده است.

مایکل کوهن با تحقیقات قضایی در مورد «سازمان ترامپ» و همچنین تحقیق رابرت مولر، بازپرس ویژه همکاری کرده است. رابرت مولر در حال تحقیق در مورد احتمال تبانی کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ دونالد ترامپ با روسیه است.

شرکت «سازمان ترامپ» تا کنون به گزارش‌های منتشرشده مبنی بر شکایت مایکل کوهن از این شرکت واکنشی نشان نداده است.

مایکل کوهن مدعی است که «سازمان ترامپ» حقوق و هزینه‌های او را از ماه مه سال ۲۰۱۸ پرداخت نکرده است. به گفته وی این شرکت یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار به وی بدهکار است.

وی همچنین «سازمان ترامپ» را مسئول پرداخت جریمه یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلاری خود دانسته است. مایکل کوهن ماه دسامبر به سه سال زندان و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد. حکم محکومیت وی پس از پذیرش جرم از طرف وی صادر شد. از جمله جرائمی که مایکل کوهن به آن اعتراف کرده است پرداخت حق السکوت به دو زن از جمله استورمی دنیلز، بازیگر فیلم های پورنو به دلیل رابطه آنها با دونالد ترامپ است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاضی آمریکایی دستور آزادی وکیل سابق ترامپ را صادر کرد

استورمی دنیلز «شجاعت» وکیل سابق ترامپ را ستود

شهادت مایکل کوهن: دونالد ترامپ نژادپرست، شیاد و متقلب است