Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

استورمی دنیلز «شجاعت» وکیل سابق ترامپ را ستود

دانیل کوهن و استورمی دنیلز
دانیل کوهن و استورمی دنیلز Copyright Reuters
Copyright Reuters
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

استورمی دنیلز، بازیگر فیلم‌های بزرگسالان، روز چهارشنبه ۲۸ فوریه «شجاعت و راست‌گویی» مایکل کوهن وکیل سابق را به هنگام شهادت در برابر کنگره ستود.

آگهی

استورمی دنیلز، بازیگر فیلم‌های پورنو، روز چهارشنبه ۲۸ فوریه «شجاعت و راست‌گویی» مایکل کوهن وکیل سابق رئیس جمهوری آمریکا را به هنگام شهادت در برابر کنگره این کشور ستود.

مایکل کوهن روز گذشته در برابر کمیته تحقیق کنگره آمریکا تصدیق کرد که مدتی پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به خانم دنیلز به عنوان «حق‌السکوت» پرداخته است تا وی ارتباط جنسی با دونالد ترامپ را فاش نسازد.

خانم دنیلزدر بیانیه خود آورده است: «مایکل، به تو افتخار می‌کنم که در نهایت شروع به گفتن حقیقت درباره کارهایت کردی و تلاش می‌کنی بخشی از آسیبی را که رساندی جبران کنی.»

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

دونالد ترامپ گفته است آقای کوهن دروغ می‌گوید تا از مدت زندان خود بکاهد

مایکل کوهن در جلسه روز چهارشنبه در کنگره ایالات متحده گفت: «احساس شرمندگی می‌کنم که بخاطر ضعف و وفاداری نابجا تلاش کردم از آقای ترامپ محافظت کنم. احساس شرمندگی می‌کنم که به جای گوش دادن به صدای وجدانم در کارهای غیرقانونی آقای ترامپ مشارکت کردم. شرمنده‌ام زیرا می‌دانم آقای ترامپ کیست. او یک نژادپرست، شیاد و متقلب، پر از نفرت و عدم تحمل است. من از تمام کمک‌ها و حمایت‌هایی که از او کردم پشیمانم.»

دونالد ترامپ در توئیتی در واکنش به سخنان مایکل کوهن، ادعاهای او را تکذیب کرده و گفته است او دروغ می‌گوید تا از طول دوران زندانش بکاهد.

مایکل کوهن در ماه اوت سال گذشته به دلیل پرداخت مبلغ غیرقانونی به خانم دنیلز و موارد اتهامی دیگر شامل جرائم مالی در طول کمپین انتخاباتی سال ۲۰۱۶ مجرم شناخته شد و به زودی برای گذراندن سه سال حبس خود روانه زندان می‌شود.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ بر سر پرونده حق‌السکوت به ستاره پورن: اگر قاضی به زندان بیندازدم افتخار بزرگی برایم خواهم بود

شمارش معکوس برای صدور کیفرخواست؛ چه سرنوشتی در انتظار دونالد ترامپ است؟

مایکل کوهن از «سازمان ترامپ» شکایت کرد