همراهی زیدان در گرامی داشت یاد امیلیانو سالا در ورزشگاه تیم نانت

همراهی زیدان در گرامی داشت یاد امیلیانو سالا در ورزشگاه تیم نانت
Copyright  REUTERS/Stephane Mahe
نگارش از Euronews

نکته جالب دیگر در خصوص این مراسم همراهی اینستاگرامی زین الدین زیدان با تجلیل کنندگان از مهاجم آرژانتینی سابق تیم نانت بود.

تیم نانت فرانسه در نخستین مسابقه خود پس از ناپدید شدن امیلیانو سالا در یک سانحه هوایی طی مراسمی که با اشک و اندوه همراه بود یاد و خاطره مهاجم سابق در خود را گرامی داشت.

استادیوم بوژوار، محل برگزاری مسابقه تیم نانت مقابل سنت اتین در چارچوب رقابت های هفته بیست و دوم لوشامپیونه چهارشنبه شب حال و هوایی خاص را تجربه کرد.

حدود سی هزار تماشاگر هوادار نانت و بازیکنان این تیم زرد پوش پیش از مسابقه یاد و خاطره مهاجم سابق خود را که به مدت سه سال با گلزنی های متعدد برای آنها شادی به ارمغان آورده بود، گرامی داشتند.

هواداران نانت یک صدا نام امیلیانو سالا را فریاد می زندند و بازیکنان نیز پیراهن های منقش به تصویر مهاجم سابق زرد پوشان را به تن داشتند.

نکته جالب دیگر در خصوص این مراسم همراهی اینستاگرامی زین الدین زیدان با تجلیل کنندگان از مهاجم آرژانتینی سابق تیم نانت بود.

ستاره سابق تیم ملی فرانسه که افتخارات زیادی را در کارنامه اش به ثبت رسانده با انتشار پیامی در اینستاگرام اعلام کرد که در حال تماشای مسابقه نانت و سنت اتین است و با خانواده امیلیانو و باشگاه نانت برای وقوع این حادثه ابراز همدردی می کند.

زین الدین زیدان در انتهای پیام خود تاکید کرد که همچنان در انتظار یک معجزه است تا خبری از این فوتبالیست جوان دریافت شود.

این در حالیست که اندک امیدی که تاکنون برای زنده ماندن این فوتبالیست آرژانتینی وجود داشت روز چهارشنبه با پیدا شدن تکه هایی از هواپیمای سبک حامل وی در سواحل کتانتن بر باد رفت.

امیلیانو سالا، مهاجم سابق تیم نانت که برای عقد قرارداد با باشگاه جدیدش کاردیف سیتی راهی ولز بود شامگاه دوشنبه بیست و یک ژانویه بر اثر سانحه هوایی بر فراز مانش ناپدید شد.

بیشتر بخوانید:

نانت در این دیدار خانگی در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک مقابل سنت اتین متوقف شدند. قناری ها هم اکنون با کسب ۲۴ امتیاز در مکان چهاردهم جدول لیگ برتر فوتبال فرانسه قرار دارد.

به یورونیوز فارسی بپیوندید

مطالب مرتبط