هاشمی شاهرودی «در قید حیات و زیر دستگاه» است

هاشمی شاهرودی «در قید حیات و زیر دستگاه» است
Copyright عکس از ایسنا
Copyright عکس از ایسنا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خبرگزاری الف به نقل از رئیس دفتر مجمع تشخیص مصلحت نظام، خبر درگذشت محمود هاشمی شاهرودی را تکذیب کرد.

آگهی

رسانه های ایران گزارش های پیشین خود در مورد درگذشت محمود هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس پیشین قوه قضائیه را تکذیب کردند.

خبرگزاری ایسنا به نقل از هادی کاظمی، رئیس بیمارستان خاتم النبیاء تهران اعلام کرده که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام «در قید حیات و زیر دستگاه» است.

بسیاری از رسانه های ایران صبح دوشنبه از درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر دادند. با این وجود خبرگزاری ایسنا به نقل از نزدیکان آقای شاهرودی نوشت وی هنوز علائم حیاتی دارد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

عکس از ایسنا

خبرگزاری الف هم به نقل از رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر درگذشت هاشمی شاهرودی را تکذیب کرد. خبرگزاری فارس نیز به نقل از یکی از اعضای تیم پزشکی معالج محمود هاشمی شاهرودی گزارش کرد که «از لحاظ پزشکی امکان حیات ایشان وجود ندارد اما خبر فوت را باید خانواده ایشان اعلام کنند.»

خبرگزاری ایسنا به نقل از هادی کاظمی، رئیس بیمارستان خاتم النبیاء تهران اعلام کرد که حال محمود هاشمی شاهرودی «مثل روزهای گذشته است.»

رئیس بیمارستان خاتم النبیاء تهران افزود: «برای شفای ایشان دعا کنیم. بار اول‌شان نیست که در آی سی یو بستری می شوند. [...] قبول داریم که این دفعه حال‌شان وخیم تر است؛ اما هم در قید حیات هستند و هم زیر مانیتور مراقبتی اوضاع‌شان رصد می شود.»

در روزهای قبل گزارش‌های متعددی از وضعیت وخیم جسمانی وی منتشر شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محمود هاشمی شاهرودی درگذشت

شکایت نماینده پارلمان آلمان از هاشمی شاهرودی به اتهام جنایت علیه بشریت

هاشمی شاهرودی در آلمان بستری است