توقف دوباره استقلال، آبی‌ها به رده یازدهم جدول رسیدند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
توقف دوباره استقلال، آبی‌ها به رده یازدهم جدول رسیدند
Copyright  Fars/ Mahdi Bolourian

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر باز هم در مقابل یک حریف دیگر متوقف شد تا ناکامی‌های این تیم همچنان ادامه داشته باشد. 

شاگردان شفر که بعد از حذف در آسیا در مقابل السد قطر به بازی‌های لیگ بازگشته‌اند در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر ایران به قائمشهر رفته بودند تا در مقابل تیم تازه لیگ برتری شده نساجی قرار گیرند. 

نتایج نساجی نشان می‌داد که آبی پوشان پایتخت باید کار ساده‌ای در مقابل شاگردان کم‌تجربه جواد نکونام داشته باشند، اما بعد از پایان ۹۰ دقیقه غیر جذاب، دو تیم بدون آنکه چندان دروازه یکدیگر را تهدید کرده باشند امتیازات را تقسیم کردند. 

هرچند تیم استقلال نتوانست موقعیت چندانی روی دروازه قرمز پوشان نساجی پدید بیاورد اما شاگردان نکونام با این بازی خود نشان دادند، کار سختی برای ماندن در مسابقات لیگ برتر دارند. این تیم که تنها برای نباختن به میدان آمده بود با دفاع فشرده موفق شد یک امتیاز را در خانه نگه دارد بدون اینکه مهدی رحمتی را به زحمت بیندازد.

**بیشتر بخوانید: **

از حواشی دیگر این بازی رعایت نکردن مسائل امنیتی از سوی تماشاگران به ویژه در ساختمان‌های اطراف ورزشگاه وطنی قائمشهر بود. نشستن مازندرانی‌ها روی داربست‌ها و سقف خانه‌های مجاور شرایط خطرناکی را پدید آورده بود که ممکن بود اتفاقی تلخ را در پایان یک بازی فوتبال رقم بزند. 

به هر ترتیب استقلال تهران با این تساوی هفتمین امتیاز خود را در ششمین بازی فصل کسب کرد تا موفق شود به رده یازدهم جدول صعود کند.  

از سوی دیگر نساجی قائمشهر اما در هفتمین بازی‌اش ششمین امتیاز را به دست آورد تا همچنان در نزدیکی‌های انتهای جدول نگران ادامه فصل باشند. قائمشهری‌ها با این تساوی در رده سیزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفتند اما ممکن است با پایان بازی‌های این هفته حتی تا رده پانزدهم جدول هم سقوط کنند. 

ادامه مسابقات هفته هفتم لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس، روز یکشنبه اول مهرماه با دیدار تیم‌های پدیده صدرنشین با تراکتورسازی بدون سرمربی و همچنین پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی با سپیدرود قعر جدولی به پایان خواهد رسید. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید