Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دو کمدین اهل روسیه یونکر و موگرینی را سر کار گذاشتند

دو کمدین اهل روسیه یونکر و موگرینی را سر کار گذاشتند
Copyright Etienne Ansotte EC - Audiovisual Service
Copyright Etienne Ansotte EC - Audiovisual Service
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ولادیمیر کراسنوف و الکسی استولاروف که به خاطر سر کار گذاشتن مقامات بلند پایه و افراد مشهور معروف هستند در اردیبهشت‌ماه زمانی‌که نیکول پاشینیان به عنوان وزیر نخست وزیر انتخاب شده بود توانستند با رییس کمیسیون اروپا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را به ترتیب ۱۰ و ۱۲ دقیقه صحبت کنند.

آگهی

دو کمدین اهل روسیه با برقراری تماس تلفنی و جا زدن خود به عنوان نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان توانستند ژان‌کلود یونکر و فدریکا موگرینی را سر کار بگذارند.

ولادیمیر کراسنوف و الکسی استولاروف که به خاطر سر کار گذاشتن مقامات بلند پایه و افراد مشهور معروف هستند در اردیبهشت‌ماه زمانی‌ که نیکول پاشینیان به عنوان وزیر نخست وزیر انتخاب شده بود توانستند با رییس کمیسیون اروپا و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ترتیب ۱۰ و ۱۲ دقیقه صحبت کنند.

Facebook-Alexei Stolyarov
ولادیمیر کراسنوف و الکسی استولاروفFacebook-Alexei Stolyarov

مکالمه با رییس کمیسیون اروپا

تماس تلفنی این دو کمدین روس با یونکر روز ۹ ماه مه تنها یک روز پس از اعلام خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ایران، انجام شده است.

استولاروف در نقش خود به عنوان نخست وزیر ارمنستان از ایران و توافق هسته‌ای صحبت می‌کند و رییس کمیسیون اروپا در پاسخ می‌گوید: «این موضوع برای ما واقعا نگران‌کننده است و از نظر من ترامپ اشتباه بزرگی را مرتکب شده است.»

استولاروف در ادامه نقش خود می‌گوید که ارمنستان از سوی آمریکا تحت فشار است و از اروپا درخواست می‌کند که وارد موضوع شود.

یونکر در پاسخ می‌گوید: «ما بارها و بارها باید به آقای ترامپ توضیح بدهیم که اوضاع از چه قرار است. او هیچ آگاهی از دنیا ندارد. ما تلاش خواهیم کرد تا وضعیت ارمنستان را به آقای ترامپ توضیح دهیم.»

رییس کمیسیون اروپا وقتی بحث به سمت روسیه پیش می‌رود از اهمیت داشتن یک رابطه خوب با روسیه صحبت می‌کند و می‌گوید: «فکر کنم شما به زودی با پوتین دیدار خواهید کرد. قدم مثبتی است. پوتین یکی از دوستان من است و بنابراین هر وقت که لازم باشد می‌توانم با او صحبت کنم.»

نخست‌وزیر قلابی ارمنستان مکالمه تلفنی را با گفتن «خانواده کارداشیان» می‌خواهند در وزارت خارجه مشغول به کار شوند به پایان رساند.

یونکر در پاسخ می‌گوید:«واقعا! چه خوب.»

مکالمه مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

استولاروف در نقش خود به عنوان نخست وزیر ارمنستان درباره فشار روسیه با فدریکا موگرینی صحبت کرد اما موگرینی فریب نخورد و از روسیه بد نگفت.

نخست‌وزیر قلابی ارمنستان در ادامه بحث را به سمت فشار ژئوپولیتیک کشورهای ترکیه و آذربایجان و روسیه هدایت می‌کند و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ می‌گوید: «محیطی که شما در آن به سر می‌برید، محیط ساده‌ای نیست اما روی ما به عنوان یک دوست می‌توانید حساب کنید. با تمام مشکلات پیش‌رو، مطمئن هستم شما راهی را برای همراهی و کم کردن تنش پیدا خواهید کرد.»

موگرینی مکالمه را این‌گونه پایان می‌دهد: «شما هر زمان برای چالش‌های موجود و همکاری دو جانبه می‌توانید روی ما حساب کنید.»

یورونیوز با سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و سخنگوی رییس کمیسیون اروپا برای صحت فایل صوتی این دو کمدین روسی تماس گرفت اما پاسخی دریافت نکرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شوخی با ترامپ، اردوغان و می در کارناوال «دوشنبه گل سرخ» در آلمان

شوخی پاپ: تبریک گفتن تولد پیش از موعد بدشانسی می آورد

شوخیهای باراک اوباما با دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون