Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی: به خاطر ورود زنان به ورزشگاه برکنار شدم

مدیر سابق مجموعه ورزشی آزادی: به خاطر ورود زنان به ورزشگاه برکنار شدم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ناصر محمودی فرد مدیر برکنار شده مجموعه ورزشی آزادی: «مشکل اصلی به همان ورود بانوان به ورزشگاه بر می‌گشت. همه اینها در کمتر از یک ساعت اتفاق افتاد. باید متوجه می‌شدم کاری که کردم هزینه دارد. البته مجوز اصلی را شورای تامین داد.»

آگهی

ناصر محمودی فرد مدیر برکنار شده ورزشگاه آزادی می‌گوید به خاطر ورود زنان به ورزشگاه حکم برکناری‌اش صادر شده است.

او به خبرآنلاین گفته است: «یک بحثی بود که می‌گفتند برکناری بنده به دلیل مشکلاتی بود که در زمینه شرکت برهان مبین به میان آمد. شاید بخشی از مشکلات مربوط به آن بود چون می‌خواستند وسایل این شرکت را بیرون ببرند که بنده خواستار حکم قضایی شدم. اینها بهانه بود و مشکل اصلی به همان ورود بانوان به ورزشگاه برمی‌گشت. همه اینها در کمتر از یک ساعت اتفاق افتاد. باید متوجه می‌شدم کاری که کردم هزینه دارد. البته مجوز اصلی را شورای تامین داد.»

محمودی فرد گفته است که از طریق رسانه‌ها از صدور حکم برکناری‌اش باخبر شده و هرگز کسی در این مورد با او صحبتی نکرده بود.

در واکنش به این خبر، حسن کریمی رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ادعای محمودی فرد را رد کرد و گفت: «علت برکناری محمودی فرد از مدیریت ورزشی آزادی، اختلاف نظر اجرایی و کاری درباره شرکت "برهان مبین" بود و بعد از این وی به عنوان مشاور من در خدمت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خواهد بود.»

کریمی همچنین افزوده است: «در برخی از رسانه‌ها عنوان شده که علت برکناری مدیر ورزشگاه آزادی به خاطر حضور خانواده‌ها در جریان جام جهانی ۲۰۱۸ با روسیه برای تماشای دیدار تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و اسپانیا بوده که من می‌گویم این مساله ارتباطی به محمودی فرد ندارد،‌ بلکه دستور وزیر ورزش و جوانان بوده که مردم بتوانند رقابت‌های جام جهانی روسیه را با حضور در ورزشگاه آزادی تماشا کنند. همچنین در برخی دیگر رسانه‌ها عنوان شده است که یکی از عوامل اصلی برکناری محمودی فرد به خاطر مناقصه‌ای که در خصوص ورزشگاه‌های آزادی، انقلاب، شیرودی و ... انجام شده است که در این باره من این مساله را تکذیب می‌کنم که هیچ‌گونه مناقصه‌ای برای انجام چنین پروژه‌های عمرانی از سوی ورزشگاه آزادی صورت نگرفته است و اگر مناقصه‌ای بوده است در این زمینه فقط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نقش داشته است نه مدیریت ورزشگاه آزادی.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حاشیه‌های بازی پرسپولیس و سپاهان؛ ۳۰۰ زخمی و ۱ فوتی

گزارش ویدئویی یورونیوز از باز شدن درهای «آزادی» به روی زنان

سرمربی اسپانیایی پرسپولیس رسما معرفی شد؛ گاریدو با چه کارنامه‌ای روی نیمکت سرخ‌پوشان می‌نشیند؟