Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

نبرد نهایی؛ فرانسه یا کرواسی؟

نبرد نهایی؛ فرانسه یا کرواسی؟
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تنها بامداد یکشنبه ۷ پرواز چارتر از زاگرب به سمت مسکو حرکت کردند تا صدها طرفدار کرواسی را به روسیه برسانند. قیمت هر بلیط هواپیما برای این روز بیش از ۱۶۰۰ یورو بود.

آگهی

کرواسی یا فرانسه، کدامیک جام را به خانه می‌برد؟ پاسخ این سوال تا چند ساعت دیگر مشخص می‌شود، اما انقدر هیجان این بازی بالاست که از ساعت‌ها پیش هواداران دو تیم به خیابان‌ها آمده‌اند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند.

هزاران طرفدار فرانسه و کرواسی از بامداد یکشنبه در مقابل محل برگزاری بازی در مسکو جمع شده‌اند و هرکدام شعارهای خود را سرمی‌دهند.

تنها بامداد یکشنبه ۷ هواپیمای چارتر از زاگرب به سمت مسکو پرواز کردند تا صدها طرفدار این تیم را به روسیه برسانند. قیمت هر بلیط هواپیما برای این روز بیش از ۱۶۰۰ یورو بود.

از این میان اما تنها هزار و پانصد طرفدار خوش‌شانس کرواسی توانسته‌اند بلیط بازی را تهیه کنند. قیمت این بلیط‌ها از ۴۰۰ تا ۱۰ هزار یورو، بسته به جایگاه در نوسان است.

فرانسوی‌ها نیز امیدوارند در فردای جشن ملی ۱۴ ژوئیه، جشن قهرمانی‌شان هم برگزار کنند. نزدیک به ۱۰۰ هزار نیروی پلیس در سراسر کشور امنیت تجمع‌ها بعد از پیروزی احتمالی را بر عهده گرفته‌اند.

هزاران نفر نیز خود را از فرانسه به روسیه رسانده‌اند تا از نزدیک شاهد یکی از مهم‌ترین بازی‌های تیم ملی کشورشان باشند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گروه فمینیست پانک راک روسی در زمین چمن فینال جام‌جهانی ۲۰۱۸

دردسر فینالیست شدن فرانسه برای شرکت لوازم خانگی چینی

فرانسه با شکست بلژیک به فینال جام جهانی روسیه راه یافت