Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

جسد محمد ثلاث بدون اذن اولیاء دم در بروجرد دفن شد

جسد محمد ثلاث بدون اذن اولیاء دم در بروجرد دفن شد
Copyright حساب توئیتری علیرضا روشن
Copyright حساب توئیتری علیرضا روشن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

وکیل محمد ثلاث نوشته است که جسد وی با حضور بیش از ۲۰۰ مامور امنیتی در قبرستان دارالسلام بروجرد به خاک سپرده شد.

آگهی

جسد محمدرضا (محمد) ثلاث از تهران به بروجرد منتقل و بدون حضور خانواده به خاک سپرده شد.

مجذوبان نور، پایگاه خبری دراویش نعمت‌اللهی گنابادی، ساعاتی پس از انتشار خبر اعدام ازمحمدرضا ثلاث از خاکسپاری جسد او بدون اذن اولیاء دم خبر داد. طبق این اخبار خانواده متهم حوادث گلستان هفتم درخواست کرده بودند تا جسد وی قبل از خاکسپاری برای بررسی آثار شکنجه به پزشکی قانونی منتقل شود.

حساب توییتری منسوب به زینب طاهری، وکیل محمد ثلاث نوشته است که جسد وی با حضور بیش از ۲۰۰ مامور امنیتی در قبرستان دارالسلام بروجرد به خاک سپرده شد.

علیرضا روشن، یکی از مدیران پایگاه خبری دراویش گنابادی می‌گوید محمد ثلاث نزدیک اذان صبح اعدام شده است در حالی که تا ساعت نه و نیم صبح خبری از اعدام منتشر نشد. روشن در ادامه اضافه می‌کند که فرزندان ثلاث اجازه دیدن جنازه نداشتند و برای تحویل جسد به گورستان بهشت سکینه فرستاده شدند، جایی که به گفته او به آنان اطلاع داده شد که جسد به پلیس امنیت تحویل داده شده و نباید در تهران دفن شود.

روز گذشته از وکیل آقای ثلاث نقل شده بود که موکلش در زندان رجایی‌شهر «در شرایط قرنطینه قبل از اعدام» قرار گرفته و احتمالا سحرگاه دوشنبه اعدام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: محمد ثلاث اعدام شد

به گفته زینب طاهری شواهد تازه‌ای به دست آمده بود که نشان می‌داد که آقای ثلاث راننده اتوبوسی که با ماموران نیروی انتظامی برخورد کرده، نبوده است. او وعده داده است تا فردا شب مدارک «بی‌گناهی» موکل سابقش را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محمد ثلاث به قصاص محکوم شد

آخرین دفاع متهم حوادث گلستان هفتم: از زندگی خسته‌ام، اعدامم کنید

نخستین جلسه رسیدگی به حوادث خیابان گلستان هفتم برگزار شد