حدادعادل با اشاره به احمدی نژاد: این جریان عاقبت ندارد

حدادعادل با اشاره به احمدی نژاد: این جریان عاقبت ندارد
Copyright Mostafameraji
Copyright Mostafameraji
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«آقای احمدی نژاد رایانه‌ای است که ما نرم افزارش را نداریم و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چه اتفاقی می‌افتد.»

آگهی

غلامعلی حدادعادل، رئیس پیشین مجلس ایران روز شنبه با انتشار پیامی در توییتر خود گفت که «جریان» مربوط به محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری سابق «عاقبت ندارد.»

وی اسفندیار رحیم مشایی را «طراح و تئوریسین» خواند و گفت که «هرکسی می‌خواست انتحاب شود باید نظر ایشان جلب می‌شد. آقای حدادعادل در ادامه می‌نویسد که در چنین شرایطی «آیا می‌شد گفت که مملکت دست اصول‌گرایان بود؟»

رئیس پیشین مجلس شورای اسلانی در ادامه می‌گوید: «در کنار این ضعف تشکیلاتی و ضعف من نوعی هم بوده است. من زمان ریاست مجلس سه سال با احمدی نژاد کار کردم و می‌دانم که این جریان آینده‌ای ندارد.»

**بیشتر بخوانید: **

آقای حدادعادل در دوران اول ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد ریاست مجلس را برعهده داشت و از حامیان او به شمار می‌رفت. در مقابل وی این حمایت از آقای احمدی نژاد را رد می‌کند. او در یک گفتگوی تلویزیون در در پاسخ به این پرسش که آیا طرفدار رئیس جمهوری سابق بود می‌گوید: «خطاب به این دوستانی که این ایراد را به ما می‌گیرند حرفم این است که شما باید این تصمیم را در ظرف زمانی خودش ارزیابی کنید یعنی ببینید که ما انتخاب دیگرمان چه بوده، اگر الان هم شرایط به سال ۸۴ یا ۸۸ بازگردیم ما همانطور تصمیم می‌گیریم و آن تصمیم درست بوده.»

وی در همین مصاحبه گفته بود که «آقای احمدی نژاد رایانه‌ای است که ما نرم افزارش را نداریم و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که چه اتفاقی می‌افتد.» 

برای آگاهی از اخبار جهان نسخه iOS یا اندروید اپلیکیشن یورونیوز را دریافت کنید. (زبان برنامه را در منوی تنظیمات به فارسی تغییر دهید)

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تغییر چهره احمدی‌نژاد پس از یک دوره غیبت طولانی بابت چیست؟

خبرنگار سوئیسی: احمدی‌نژاد گفت اگر ایران بودی احتمالا بالای دار بودی

مقایسه سفر رئيسی به نیویورک با روحانی و احمدی‌نژاد؛ کدام رئيس‌جمهور بیشتر مورد توجه قرار گرفت؟