احمدی‌نژاد: رهبری باید پاسخگو و مسئول باشد

احمدی‌نژاد: رهبری باید پاسخگو و مسئول باشد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

محمود احمدی نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم در یک سخنرانی انتقادات تندی را خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده است.

آگهی

رئيس جمهوری پیشین ایران در سخنان خود در یک مسجد در تهران که پنجشنبه شب ۳۰ فروردین انجام شده گفته است جمهوری اسلامی نیازمند اصلاح فوری و اساسی است. 

آقای احمدی نژاد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد شدید از مسئولین به دلیل پاسخگو نبودن به مردم می‌گوید: «تقریبا راه‌های ارتباطی مردم با مسئولان بسته شده است. چرا که مسئولین پاسخی به مردم ندارند و به همین دلیل هم از مردم فرار می‌کنند»

بیشتر بخوانید:فراخوان احمدی‌نژاد: کسانی که مورد ظلم قرار گرفته‌اند پرونده‌ خود را ارسال کنند

رئیس دولت دهم در بخش دیگری از سخنرانی خود که در مسجدی در جنوب تهران برگزار شده، می‌گوید: «حکایت ما هم شبیه کسی شده که به اهالی روستا هشدار داد سیل خواهد آمد. اما گفتند آرامش بر هم می‌زنید؟ بگیرید و پدرش را در آورید. آیا اگر دهان ما را ببندید، سیل نمی‌آید؟ نظام به اصلاحات اساسی نیازمند است. به این معنای اساسی است. به این معنا که مقام و جایگاه رهبری هم باید مسئول و پاسخگو باشند. هرجا که اقدامی انجام می‌دهند، به اندازه همان اقدام باید مسئول باشند. این حرف اسلام است. این حرف حق است. نمی‌توانیم بگوییم ایشان چون از آسمان تعیین شده‌اند بنابراین هیچ مسئولیتی ندارند و راه یک‌طرفه است.»

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مراجعات مردمی اشاره کرد و افزود: «من از مشکلات مردم باخبرم، چراکه آنها زیاد پیش ما می‌آیند. به آنها می‌گویم همه آنها که الان دارند ظلم می‌کنند، زمانی که قرار است بروند، انگار یک آینه‌ای باشند که گرد گرفته و با یک فوت ترتیب آن را می‌دهید.»

به کانال یورونیوز فارسی در تلگرام بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

احکام زندان برای یاران احمدی‌نژاد؛ ۶ سال و نیم حبس برای مشایی

احمدی نژاد: آقای دستگاه قضایی اگر سند داری علنی برگزار کن، سند منتشر کن

احمدی‌نژاد در دو نامه به رهبر ایران: آزادی به محاق رفته است