Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ترامپ بازرسی دفتر وکیلش از سوی اف‌بی‌آی را حمله به آمریکا خواند

 ترامپ بازرسی دفتر وکیلش از سوی اف‌بی‌آی را حمله به آمریکا خواند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مایکل کوهن از یک جنبه دیگر هم خبرساز بوده است چرا که رابرت مولر بازرس ویژه پرونده رابطه ترامپ با روسیه درباره وی نیز تحقیق کرده است.

آگهی

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در ویدئویی به بازرسی دفتر وکیلش از سوی اف‌بی‌آی واکنش داد و با «شرم آور» توصیف کردن این اقدام، بازرسی از دفتر مایکل کوهن را «حمله به کشور ما (آمریکا) » خواند.

به گزارش رسانه های آمریکا پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) روز دوشنبه به دفتر کار و منزل مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ یورش برد و دفتر وی را مورد بازرسی قرار دادند.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده اند که اف‌بی‌آی در این بازرسی ها اسناد و مدارکی را ضبط کرده اند که احتمال می رود با موضوع پرداخت پول از سوی دونالد ترامپ به خانم دانیلز یک هنرپیشه فیلم‌های پورنوگرافی در ارتباط باشد که گفته می شود دونالد ترامپ برای به سکوت واداشتن وی پرداخت کرده است.

ترامپ گفته است که از پرداخت پول از سوی مایکل کوهن به خانم دانیلز اطلاعی ندارد.

مایکل کوهن از یک جنبه دیگر هم خبرساز بوده است چرا که رابرت مولر بازرس ویژه پرونده رابطه ترامپ با روسیه درباره مایکل کوهن هم تحقیق کرده است.

گفته می شود حکم بازرسی از دفتر مایکل کوهن به درخواست رابرت مولر صادر شده است.

استیون رایان وکیل مایکل کوهن در بیانیه ای اقدام ماموران پلیس فدرال آمریکا را «کاملا بی مورد و غیر ضروری» توصیف کرده است و گفته است مامورات مکاتبات محرمانه بین کوهن و موکلش دونالد ترامپ را ضبط کرده اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اف بی آی از دفتر وکیل شخصی ترامپ بازرسی کرد

ترامپ: طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده درباره سوریه تصمیم می گیرم

رئیس پیشین اف بی آی مسئول تحقیق درباره «ارتباط کمپین ترامپ با روسیه»