Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بن‌‌طلال در مورد حبس در هتل ریتز ریاض: می‌بخشم و فراموش می‌کنم

ولید بن طلال
ولید بن طلال Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews با استفاده از  رویترز، خبرگزاری فرانسه
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ولید بن طلال در مورد شرایط بازداشت خود گفت: «بهترین خدمات به من داده شد. پزشکان روزی دو بار به دیدنم می آمدند. بهترین خدمات را داشتیم. بهترین غذا را داشتیم! همه چیز بهترین بود.»

آگهی

ولید بن طلال، شاهزاده سعودی ضمن تاکید بر اینکه ماجرای بازداشت سه ماهه خود در هتل ریتز کارلتون ریاض را فراموش کرده است گزارشهای منتشر شده مبنی بر موافقت خود با ضبط اموالش در ازای رهایی از حبس را رد کرد.

شاهزاده سعودی در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ که روز سه شنبه منتشر شد در مورد بازداشت خود و اقامت در هتل ریتز کارلتون ریاض اظهار داشت: «من فردی نیستم که بگویم می بخشم اما فراموش نمی کنم بلکه همزمان می گویم هم می بخشم و هم فراموش می کنم.»

ولید بن طلال در این مصاحبه تاکید کرده است که به سرمایه گذاری در عربستان ادامه خواهد داد. با این حال وی از افشای مفاد توافق خود با مقامات عربستان که براساس آن از هتل ریتز آزاد شد خودداری کرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او در بخش دیگری از این مصاحبه ادعای شکنجه خود را رد کرد. ولید بن طلال در مورد شرایط بازداشت گفت: «بهترین خدمات به من داده شد. پزشکان روزی دو بار به دیدنم می آمدند. بهترین خدمات را داشتیم، بهترین غذا را داشتیم! همه چیز بهترین بود.»

این شاهزاده ثروتمند سعودی مدعی است بنا به توافق به دست آمده با مقامات کشورش او می تواند در آزادی کامل به فعالیتهای اقتصادی خود ادامه دهد.

ولید بن طلال، ۶۳ ساله، یکی از سرشناس‌ترین شخصیت‌هایی بود که ماه نوامبر سال گذشته میلادی به اتهام مبارزه با فساد مالی بازداشت شد. عربستان ۳۵۰ شاهزاده و تاجر سرشناس را به اتهام «فساد مالی» بازداشت کرده بود.

بیشتر بخوانید:

منابع بیشتر • بلومبرگ

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ولیعهد عربستان: تنها مرگ می تواند مانع حکمرانی من شود

ولیعهد عربستان: اگر ایران به دنبال بمب اتم باشد، ما نیز بمب اتم تولید می‌کنیم

تظاهرات ده‌ها شهروند آلبانی با کوکتل مولوتوف در برابر ساختمان شهرداری تیرانا