Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

افشای نامه‌نگاری پوتین و ترامپ با چاشنی زنان زیبا

دیدار ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ
دیدار ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ Copyright عکس رسمی کاخ کرملین
Copyright عکس رسمی کاخ کرملین
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در این نامه همچنین دونالد ترامپ خطاب به ولادیمیر پوتین نوشته که مشتاق دیدار زنان زیبای روسیه است.

آگهی

بر اساس برخی گزارش‌ها دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۱۳ میلادی به منظور ورود نام تجاری ترامپ به بازار روسیه، با ارسال نامه‌ای شخصی به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از او برای شرکت در مراسم سالانه انتخاب ملکه زیبایی جهان، دعوت کرده بود.

افرادی که به این نامه دسترسی دارند، اعلام کرده‌اند که متن آن نامه نشان دهنده سعی آقای ترامپ برای جلب توجه رئیس جمهوری روسیه است.

در واقع آگاهان امر معتقدند دلیل اصلی نگارش و ارسال این نامه، تلاش دونالد ترامپ برای ورود نام تجاری ترامپ به بازار روسیه و آغاز ساخت یک ساختمان به همین نام در این کشور بوده، هدفی که تاکنون محقق نشده است.

در این نامه همچنین دونالد ترامپ خطاب به ولادیمیر پوتین نوشته که مشتاق دیدار زنان زیبای روسیه است.

By Malacañang Photo Bureau [Public domain], via Wikimedia Commons
ملکه زیبایی جهان در سال ۲۰۱۳By Malacañang Photo Bureau [Public domain], via Wikimedia Commons

البته جان داود وکیل آقای ترامپ گفته که هیچ اطلاعاتی در مورد این نامه ندارد و مجموعه مباحث مربوط به نامه را بی‌معنی قلمداد کرده است.

بیشتر بخوانید:لاوروف: اتهام دخالت روسیه در انتخابات آمریکا و کشورهای اروپایی خیال‌پردازی است

اما گفته می شود که آقای پوتین در لحظات آخر، سفر خود برای شرکت در مراسم انتخاب ملکه زیبایی جهان را لغو کرده و در عوض نامه‌ای دوستانه به همراه یک هدیه برای آقای ترامپ فرستاده است. البته هنوز اطلاعاتی در مورد محتوای این نامه و سرنوشت آن در دست نیست.

البته آقای ترامپ همزمان با ارسال نامه شخصی خود در توییتر خود نیز نوشته بود که آیا پوتین در مراسم انتخاب ملکه زیبایی که در ماه نوامبر(سال ۲۰۱۳ میلادی) و در مسکو برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد؟ آیا پوتین دوست نزدیک من خواهد شد؟

با انتشار دعوتنامه آقای ترامپ خطاب به آقای پوتین، تحقیقات در خصوص احتمال دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا سمت و سوی تازه به خود گرفته است. چرا که این نامه نشان دهنده علاقه آقای ترامپ به آقای پوتین، سال‌ها پیش از شرکت او در کارزار انتخابات ریاست جمهوری است.

در همین حال رابرت مولر، مامور ویژه بررسی این پرونده اعلام کرده که طی یک ماه گذشته علیه ۱۳ شهروند روسی و سه گروه روسی برای دخالت در انتخابات اقامه دعوی کرده و آنها را در مورد معاملات تجاری نشان تجاری ترامپ در روسیه و نیز سفر شخص آقای ترامپ به مسکو در سال ۲۰۱۳ مورد پرسش قرار داده است.

بیشتر بخوانید:دونالد ترامپ به دخالت روسیه در انتخابات آمریکا اذعان دارد

البته پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، آقای ترامپ بارها اظهارات متناقضی را در مورد این که آیا او تا به حال شخصا پوتین را ملاقات کرده یا خیر، عنوان کرده بود. اما اکنون مشخص شده که او چندین بار با رئیس جمهوری روسیه دیدار کرده است. ولی آقای ترامپ در مقام ریاست جمهوری ایالات متحده می‌گوید که دیگر نمی‌خواهد در مورد رابطه‌اش با آقای پوتین و دیدارش با او صحبت کند.

به کانال یورونیوز فارسی در تلگرام بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عضویت زن قدرتمند جهان در هیات مدیره شرکت ملی نفت عربستان

عنوان ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ به دوشیزه‌ای از هندوستان رسید

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد