Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پناهگاه زنان بی‌خانمان در مجارستان: در روز زن لباس زیر زنانه اهدا کنید

پناهگاه زنان بی‌خانمان در مجارستان: در روز زن لباس زیر زنانه اهدا کنید
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در زمستان مقادیر زیادی لباس گرم، تی‌شرت، جوراب و لباس‌های دیگر به مراکز خیریه اهدا می‌شود، اما لباس‌های زیر که بسیار مورد نیازند جز اقلام اهدایی نیستند.

آگهی

در آستانه هشتم مارس «روز جهانی زنان» یک پناهگاه خیریه حامی افراد بی‌خانمان در بوداپست، پایتخت مجارستان، از مردم خواست تا هزینه خریدن گل برای عزیزانشان را صرف خرید لباس زیر برای کمک به زنان بی‌خانمان کنند.

بسیاری از افراد در زمان خانه تکانی و رسیدگی به کمدهای خود لباس‌های اضافه را به این مرکز خیریه اهدا می‌کنند، با این حال این مرکز اعلام کرده است که تنها لباس‌های زیر زنانه «نو» را قبول می‌کند و از پذیرش لباس‌های زیر «دست دوم» معذور است چرا که زنان بی‌خانمان مانند سایر زنان باید از لباس‌های زیر نو استفاده کنند.

کتالین درووچی، کارمند اجتماعی این پناهگاه در این باره گفت: «در زمستان مقادیر زیادی لباس گرم، تی‌شرت، جوراب و لباس‌های دیگر دریافت می‌کنیم، اما لباس‌های زیر که بسیار مورد نیازند جز اقلام اهدایی نیستند.»

این پناهگاه قصد دارد در آستانه روز زن امسال به زنان بی‌خانمان لباس زیر اهدا کند و در یک پست فیسبوکی از مردم خواسته است که در این امر مشارکت کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بعد از اخبار جعلی، مجارستان با پدیده نادر احزاب جعلی مواجه است

سفر مادربزرگ ۹۳ ساله ایتالیایی برای کمک‌ بشردوستانه به کنیا

یک سازمان خیریه توزیع رایگان غذا: ورود غیرآلمانی ها ممنوع