اپرا وینفری: اگر خدا نشانه‌ای بفرستد نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌شوم

اپرا وینفری: اگر خدا نشانه‌ای بفرستد نامزد ریاست جمهوری آمریکا می‌شوم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خانم وینفری گفت:« خدایا، اگر فکر می‌کنی که من باید نامزد ریاست جمهوری شوم، برای من نشانه‌ای بفرست. نشانه‌‌ای واضح که مرا به اشتباه نیندازد». با این حال خانم وینفری هنوز نشانه ای از خدا دریافت نکرده است.

آگهی

اپرا وینفری، مجری تلویزیون و ستاره معروف و پرطرفدار آمریکایی ادعا کرد افراد ثروتمندی به او پیشنهاد کرده‌اند که اگر در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ نامزد شود، از او برای تبلیغات ریاست جمهوری حمایت مالی خواهند کرد.

وینفری در مصاحبه‌ای که روز چهار شنبه در مجله پیپل (مردم) چاپ شده است، گفت:« خدایا، اگر فکر می‌کنی که من باید نامزد ریاست جمهوری شوم، برای من نشانه‌ای بفرست. نشانه‌‌ای واضح که مرا به اشتباه نیندازد». با این حال خانم وینفری هنوز نشانه ای از خدا دریافت نکرده است.

شایعه احتمال نامزدی خانم وینفری در پی سخنرای پرشور او در مراسم گلدن گلوب در اعتراض به آزارهای جنسی در هالیوود، در شبکه‌های اجتماعی و مطبوعات انتشار یافت.

بیشتر بخوانید: اپرا وینفری، مجری معروف آمریکایی نامزد ریاست جمهوری می‌شود

با این‌حال در زمان پخش این شایعه، خانم وینفری احتمال نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ را رد کرده بود.

هم زمان با پخش شایعه نامزدی احتمالی خانم وینفری، رییس جمهور آمریکا، دانلود ترامپ، در حساب توئیتری خود واکنش نشان داده بود و خانم وینفری را شخصی با اعتماد بنفس پایین دانسته و ابراز امیدواری کرده بود با نامزدی خانم وینفری در انتخابات ریاست جمهوری «دست‌اش رو خواهد شد و همانند دیگران شکست خواهد خورد».

به کانال تلگرام یورونیوز بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نامزدی یک دلقک در انتخابات کنگره آمریکا

ترامپ رئیس ستاد انتخابات سال ۲۰۲۰ خود را منصوب کرد

حمایت «آهنین» بایدن از اسرائیل در برابر حمله ایران؛ آمریکا از طریق ۴ کشورعربی به تهران هشدار داد