حمایت جرج کلونی و همسرش از جنبش «راهپیمایی برای زندگی‌مان»

حمایت جرج کلونی و همسرش از جنبش «راهپیمایی برای زندگی‌مان»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«من و همسرم بسیار تحت تأثیر شجاعت و صراحت این نوجوانان قرار گرفتیم. خانواده ما روز ۲۴ مارس در کنار آنها حضور خواهد داشت چراکه زندگی فرزندان ما به این امر وابسته است.»

آگهی

جرج کلونی، ستاره هالیوود، به همراه همسرش اَمَل روز سه شنبه اعلام کردند که ۵۰۰ هزار دلار به جنبش «راهپیمایی برای زندگی‌مان» اهدا می‌کنند.

گروهی از نوجوانان که از تیراندازی اخیر در دبیرستان استونمن داگلاس در ایالت فلوریدا جان به در برده‌اند بناست روز ۲۴ مارس در واشنگتن دی سی راهپیمایی کنند.

بیشتر بخوانید:

جرج کلونی در بیانیه‌ای که به همین منظور منتشر کرده است چنین آورده:«من و همسرم بسیار تحت تأثیر شجاعت و صراحت این نوجوانان قرار گرفتیم. خانواده ما روز ۲۴ مارس در کنار آنها حضور خواهد داشت و به خاطر دو فرزند خردسال‌مان ۵۰۰ هزار دلار به این جنبش کمک می کنیم چراکه زندگی فرزندان ما به این امر وابسته است.»

خانواده کلونی که یک دختر و پسر دوقلوی هشت ماهه دارند، پیش از این نیز از چنین پیشگامی‌هایی استقبال کرده بودند. برای نمونه آنها در ماه اوت، پس از وقایع خشونت بار شهر شارلوت ویل، برای پیشگیری از نفرت‌پراکنی یک میلیون دلار به یک مرکز خیریه کمک کرده بودند.

از میان دیگر نامدارانی که از این جنبش پشتیبانی کرده‌اند می‌توان از استیون اسپیلبرگ، کارگردان مشهور و اپرا وینفری، مجری سرشناس تلویزیون در آمریکا نام برد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتقاد تند امل کلونی از ترامپ

قتل‌عام لویستون؛ پس از ۴۸ ساعت جستجو سرانجام «جسد» مظنون حمله پیدا شد

مردی به مقر سازمان سیا رفت و گفت «من اینجام و اسلحه دارم»