Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

برکناری فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد توهین‌آمیز با یک خبرنگار

برکناری فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد توهین‌آمیز با یک خبرنگار
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حسین فراست، فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد خشن و توهین‌آمیز با یک خبرنگار در یک جلسه عمومی از سمت خود برکنار شد. محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان در حساب توییتری خود از این اتفاق عذرخواهی کرد.

آگهی

فرماندار گلپایگان به دلیل برخورد خشن و توهین‌آمیز به یک خبرنگار در یک جلسه عمومی از سمت خود برکنار شد.

حسین فراست، فرماندار گلپایگان خطاب به خبرنگاری که در یک جلسه عمومی شرکت داشت گفت: «بگیر آنجا بشین، می‌زنمت و خودت و دوربینت را بیرون می‌اندزم. حرف نزن، بگیر بشین، نمی‌خواهد عکس بگیری. بهش دستور می‌دهم عکس نگیرد. خبرنگار باشد، هر کسی می‌خواهد باشد.»

این اتفاق در جریان بازدید فرماندار، بخشدار، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر از کارخانه بازیافت گلپایگان و خوانسار رخ داد و واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی برانگیخت.

فرماندار گلپایگان در مورد برخوردش با این خبرنگار اظهار داشت که به دلیل این که با پوشش غیررسمی و اداری در جلسه حضور داشته چند بار از خبرنگار در خواست کرده تا از وی عکس نگیرد اما به دلیل بی‌توجهی به درخواستش از سوی خبرنگار مجبور به برخورد شدید با وی شده است.

آقای فراست در ادامه افزود که او به رسانه‌ها و خبرنگاران احترام می‌گذارد و در صورتی که در این موضوع مقصر باشد حتما از آن خبرنگار عذرخواهی می‌کند.

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان با انتشار پستی در حساب توییتری خود ضمن عذرخواهی از این خبرنگار گفت فرماندار را احضار کرده تا موضوع را بررسی کند و اقدام لازم را انجام دهد.

بهرام سرمست، مدير كل سياسى وزارت كشور نیز درباره برخورد نامناسب فرماندار گلپايگان با يك خبرنگار گفت که این موضوع را با استاندار اصفهان مطرح کرده تا با توجه به جزئیات موضوع تصمیم مناسبی در این باره اتخاذ کند.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

حسین فراست، فرماندار گلپایگان در نشست امروز از سمت فرمانداری برکنار شد. وی از شهریور سال ۹۳ در این سمت منصوب شده بود. در ادامه، محمدرضا توسلی، بخش‌دار مرکزی گلپایگان از امروز با حکم استاندار اصفهان، سرپرست فرمانداری گلپایگان شد.

بیشتر بخوانید: صداوسیمای یزد به خاطر توصیه به شستن و بوسیدن پای شوهران در یک برنامه عذرخواهی کرد

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عواقب تحریم صدا و سیمای ایران چه خواهد بود؟

تحریف سخنان روحانی در سیمای جمهوری اسلامی و اظهار بی اطلاعی معاون سیما

گزارشگر ویژه سازمان ملل: کشتار دهه شصت ممکن است «نسل کشی» قلمداد شود اما جنایات ایران فراتر است