Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کمیسیون تلفیق مجلس ایران با افزایش بهای بنزین مخالفت کرد

کمیسیون تلفیق مجلس ایران
کمیسیون تلفیق مجلس ایران Copyright خبرگزاری ایسنا
Copyright خبرگزاری ایسنا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کمیسیون تلفیق مجلس ایران در حالی با افزایش قیمت بنزین و دیگر حامل های انرژی مخالفت کرده است که به دنبال اعتراضات خیابانی اخیر در برخی شهرها، تعدادی از مقامات ایرانی خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشت در این کشور شده بودند.

آگهی

علی اصغر یوسف نژاد، سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس ایران می گوید قیمت بنزین در سال آینده افزایش نخواهد یافت.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس اعضای این کمیسیون با پیشنهاد دولت برای افزایش قیمت حامل های انرژی در سال آینده مخالفت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا نماینده ساری و میاندورود در مجلس اظهار داشت: «دولت در لایحه بودجه سال ۹۷، درآمد ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومانی از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی را پیش‌بینی کرده بود که نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق با آن مخالفت کردند. بر این اساس این رقم باید از محل دیگری جبران شود که کمیسیون تلفیق با تامین ۱۰ هزار میلیارد تومان آن از فروش اموال تملیکی موافقت کرد.»

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس ایران در سخنان خود اشاره ای به شیوه تامین هفت هزار میلیارد تومان دیگر از درآمدهای دولت که منبع آن افزایش قیمت حامل های انرژی پیش بینی شده بود، نکرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرده است که در صورت تصویب نهایی مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن مجلس قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در سال ۱۳۹۷ شمسی افزایش نخواهد یافت.

کمیسیون تلفیق مجلس ایران در حالی با افزایش قیمت بنزین و دیگر حامل های انرژی مخالفت کرده است که به دنبال اعتراضات خیابانی اخیر در برخی شهرهای ایران تعدادی از مقامات این کشور خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشت در این کشور شده بودند.

علی اصغر یوسف نژاد روز یکشنبه ضمن اشاره به «اثرات اجتماعی، اقتصادی و تورمی» افزایش قیمت حامل های انرژی، جهت گیری بودجه سال آینده را «با منطق اقتصادی در جهت کمک به اقشار آسیب‌پذیر و کاهش مشکلات معیشتی مردم» اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

روحانی: هدفمان رشد اقتصادی بالای پنج درصد است

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا اعتراضات سراسری اخیر در رد کلیات لایحه بودجه سال آینده ایران تاثیری داشتند؟

روحانی: هدفمان رشد اقتصادی بالای پنج درصد است

نقش قوه قضاییه در شکل گیری فسادهای بزرگ از زبان محمود احمدی نژاد