لوگان پائول برای انتشار ویدیوی جسد آویخته به درخت عذرخواهی کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
Logan Paul
Logan Paul   -   کپی رایت  https://www.google.fr/search?q=Logan+Paul+news&tbm=isch&source=lnt&tbs=sur:fmc&sa=X&ved=0ahUKEwjC0aqqi7rYAhUMCcAKHV-4DoQQpwUIHg&biw=1920&bih=925&dpr=1#imgrc=rTPR6lTA7rnHoM:

لوگان پائول، ویدیوبلاگر و ستاره ۲۲ ساله شبکه یوتیوب به دلیل انتشار ویدیویی که در آن یک فرد حلق آویز شده از یک درخت در جنگلی در ژاپن را به تصویر می‌کشید، عذرخواهی کرد.

روز یکشنبه ۳۱ دسامبر، وی ویدیویی را از جنگل «آئوکیگاهارا» یا جنگل خودکشی ژاپن منتشر کرد که در آن تصاویر مردی که با حلق آویز کردن خود از درخت دست به خودکشی زده بود، دیده می‌شد. 

گرچه تصویر مرد در ادیت ویدیویی تار شده بود، اما این ویدیو واکنش‌های فراوانی را از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخت و سبب شد که وی روز دوشنبه بابت انتشار این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی عذرخواهی کند.

مخالفان و منتقدان بر این مساله تاکید داشتند که مساله خودکشی و یا سایر مشکلات روان شوخی نیستند و نباید دستمایه تمسخر قرار گیرند.

وی در پیام عذرخواهی خود گفت: «من هرگز نباید این ویدیو را پست می‌کردم. من می‌خواهم از (کاربران) اینترنت عذرخواهی کنم. من می‌خواهم از هر فردی که از خودکشی و افسردگی آسیب دیده عذرخواهی کنم. من از خودم ناامید شدم و قول می‌دهم که (در آینده) بهتر عمل کنم.»

لوگان پائول یک ستاره اینترنتی است که در کانال یوتیوب خود بیش از ۱۵ میلیون مشترک دارد. پر بازدیدترین ویدیوی وی با نام «حلقه» که در آن او گربه‌ای را در ترافیک لس‌آنجلس از خطر نجات می‌داد، بیش از ۵۰ میلیون بازدیدکننده داشت.