جام جهانی روسیه؛ جدال دانمارک و ایرلند جنوبی برای کسب سهمیه

جام جهانی روسیه؛ جدال دانمارک و ایرلند جنوبی برای کسب سهمیه
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

دانمارک شنبه شب برای کسب آخرین سهمیه پلی آف اروپا در رقابت های انتخابی جام جهانی روسیه به مصاف ایرلند جنوبی می رود.

دانمارکی ها در پنج دیدار پایانی دور مقدماتی صاحب چهار پیروزی و یک تساوی شدند و در مجموع مسابقات این مرحله با کسب ۲۰ امتیاز پایین تر از لهستان در جایگاه دوم جدول گروه E قرار گرفتند. بدین ترتیب لهستان به صورت مستقیم به مرحله نهایی جام جهانی روسیه صعود کرد و دانمارک راهی دیدار پلی آف شد.

در آنسو ایرلند جنوبی با دو پیروزی، دو تساوی، یک شکست و کسب ۱۹ امتیاز به عنوان تیم دوم جدول گروه D راهی مرحله پلی آف شده است.


شاگردان مارتین اونیل امیدوارند همانند آخرین دیدار مرحله مقدماتی که با پیروزی خارج از خانه مقابل ولز همراه بود در کوپنهاگ نیز با دست پر از زمین خارج شوند.

این در حالیست که فدراسیون فوتبال دانمارک پیش از دیدار رفت پلی آف و در حالی که صعود این تیم هنوز قطعی نشده با تمدید قرار داد سرمربی ۶۴ ساله خود نشان داد در صورت کسب هر نتیجه ای به عملکرد او اعتماد دارد.


اوگه هاریده نروژی که از سال ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی دانمارک را برعهده دارد بر اساس قرارداد جدید با فدراسیون دانمارک تا سال ۲۰۲۰ در پست خود باقی خواهد ماند.

دانمارک در دور پیشین مسابقات جام جهانی غایب بود و ایرلند جنوبی نیز از سال ۲۰۰۲ تاکنون موفق به راهیابی به مرحله نهایی این مسابقات نشده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه حواشی لغو بازی سپاهان و الاتحاد؛ واکنش سعودی‌ها به انتشار تصاویر قاسم سلیمانی در شهر تهران

نیمار و ستارگان الهلال برای مسابقه با نساجی قائمشهر وارد تهران شدند

پرسپولیس با ارائه نمایشی ضعیف مغلوب النصر عربستان شد