طرح ادعای آزار و اذیت جنسی علیه داستین هافمن

طرح ادعای آزار و اذیت جنسی علیه داستین هافمن
نگارش از Euronews

داستین هافمن، بازیگر آمریکایی به اذیت و آزار جنسی یک کارآموز در سال ۱۹۸۵ میلادی متهم شد.

آنا گراهم هانتر که در جریان ساخت فیلم تلویزیونی «مرگ فروشنده» با داستین هافمن همکاری داشته مدعی است که این بازیگر برنده جایزه اسکار در آن زمان به شکل نامناسبی بدن او را لمس کرده و در مورد رابطه جنسی با وی سخن گفته است.

آنا گراهم هانتر در جریان ساخت این فیلم تلویزیونی تنها ۱۷ سال سن داشت. او رویدادهایی را که هنگام فیلمبرداری «مرگ فروشنده» رخ داده در مجله «هالیوود ریپورتر» شرح داده است.

داستین هافمن، ۸۰ ساله، در واکنش به اتهامات وارده از سوی آنا گراهم هانتر ضمن عذرخواهی اظهار داشت: «من نهایت احترام را برای زنان قائل هستم و از اقدام من که ممکن است او را در موقعیت ناراحت کننده ای قرار داده باشد، احساس ناگواری دارم. بسیار متاسفم. این نشان دهنده آن کسی نیست که من واقعا هستم.»


آنا گراهم هانتر در حالی داستین هافمن را به اذیت و آزار جنسی متهم کرده است که در روزهای گذشته طرح اتهامات مشابه بر ضد هاروی واینستین، تهیه کننده هالیوودی و کوین اسپیسی، هنرپیشه برنده جایزه اسکار خبرساز شده بود.

بیشتر بخوانید: «توقف تولید ‘خانه پوشالی’ ربطی به رسوایی کوین اسپیسی ندارد»

داستین هافمن تاکنون دو بار در سالهای ۱۹۸۰ و ۱۹۸۹ برای ایفای نقش در فیلم های «کریمر علیه کریمر» و «مرد بارانی» جایزه اسکار بهترین هنرپیشه مرد را دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید: رسوایی اخلاقی هاروی واینستین؛ شمار زنان شاکی به ۸۲ نفر رسید

مطالب مرتبط