جایزه ۱۰ میلیون دلاری ناشر مجله پورن برای رسوایی ترامپ

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
جایزه ۱۰ میلیون دلاری ناشر مجله پورن برای رسوایی ترامپ

لری فلینت، ناشر مجله پورن هاسلر برای اطلاعات مربوط به رسوایی جنسی که منجر به برکناری دونالد ترامپ از ریاست جمهوری آمریکا شود، ۱۰ میلیون دلار جایزه تعیین کرد.

در این آگهی که روز یکشنبه به صورت تمام صفحه در روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، آقای فلینت به صورت مشروح توضیح داده است که چرا باید آقای ترامپ از کار برکنار شود.

وی از دونالد ترامپ به عنوان «رئیس جمهور غیرمشروع» ایالات متحده یاد کرده و می‌گوید «برکناری او بهترین گزینه» است. این ناشر مشهور مجله پورن «همکاری با قدرت خارجی دشمن ]روسیه[ برای تخلف در انتخابات، نژادپرستی، دروغ‌گویی و تخریب توافق اقلیمی پاریس» را از جمله دلایلی خواند که به خاطر آنها آقای ترامپ باید خلع قدرت شود.

وی در ادامه می‌نویسد: «اما موضوع نگران کننده‌تر، پیش از آخرالزمان ناشی از تغییرات آب و هوایی، این است که ترامپ می‌تواند باعث یک جنگ هسته‌ای شود.»

آقای فلینت در این آگهی گفته است که اگرچه روند برکناری آقای ترامپ طولانی و «خسته کننده» خواهد بود اما «اگر این رویه عوض نشود، شاهد سه سال بی‌کفایتی و بی‌ثباتی دیگر هستیم که به مراتب بدتر خواهد بود.» وی در نهایت می‌افزاید: «معتقدم این وظیفه میهنی من و همه آمریکایی‌هاست که پیش از آن‌که دیر شود ترامپ را رها کنیم.»