همشهریان قاتل آتنا اصلانی مانع از دفن وی شدند

همشهریان قاتل آتنا اصلانی مانع از دفن وی شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

همشهریان اسماعیل جعفرزاده، قاتل آتنا اصلانی که روز چهارشنبه در ملاء عام اعدام شد، مانع از دفن وی در روستای قره آغاج استان اردبیل شدند.

به گزارش رسانه‌های ایران، اهالی این روستا با خاکسپاری قاتل آتنا در زادگاهش به شدت مخالفت کرده و به این ترتیب، جسد وی در تبریز و در گورستان مخصوص اعدامی‌ها دفن خواهد شد.

آنتا اصلانی، دختر ۷ ساله پارس آبادی بیست و هشتم خرداد ماه امسال بعد از جدا شدن از پدر دستفروشش گم شد. پلیس ۲۲ روز بعد جسد وی را در پارکینگ متهم این پرونده، اسماعیل جعفرزاده پیدا کرد. ماجرای این جنایت، از زمان مفقود شدن آتنا در شبکه‌های اجتماعی و پس از آن در رسانه‌های فارسی زبان منتشر شد و بازتاب‌های گسترده‌ای را در جامعه ایران برانگیخت. تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌داد شمار زیادی از شهروندان پارس‌آباد پس از بازداشت اسماعیل، با سنگ به مغازه رنگرزی وی حمله کرده و خواستار سنگ سار وی شدند.

بيشتر بخوانيد:“قاتل آتنا اصلانی در ملاء عام اعدام می‌شود”:http://fa.euronews.com/2017/08/30/atena-aslani-rapist-murder-to-be-executed

اهالی روستای #قره_آغاج مانع دفن قاتل آتناشدند.
جنازه درتبریزدرگورستان مخصوص اعدامی‌هادر مکانی برهوت دفن خواهد گردید#حرمت_مرده؟#بیشعوری

— foxmadder (@Foxmadder) September 22, 2017

متهم به قتل آتنا با وجود اقرار به تجاوز و قتل، تمام اعترافات خود در مرحله تحقیقات مقدماتی درباره تجاوز و قتل آتنا را منکر شده و گفته بود زیر شکنجه و برای رهایی از فشار اعتراف کرده است. با این حال حکم اعدام وی از سوی دیوان‌ عالی کشور تایید شد و به اجرا درآمد.

بيشتر بخوانيد: گزارش قتل آتنا اصلانی: آنچه گذشت

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تماشای مراسم اعدام قاتل آتنا؛ از پخش زنده اینستاگرام تا پیک نیک خانوادگی

تصاویر دوربین‌های مدار بسته از آتنا اصلانی و اعتراف‌های قاتل

آمریکا و بریتانیا تحریم‌های جدیدی را علیه برنامه پهپادی جمهوری اسلامی ایران وضع کردند