Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

لاوروف: شاید ترامپ و پوتین با هم در توالت ملاقات کرده باشند

لاوروف: شاید ترامپ و پوتین با هم در توالت ملاقات کرده باشند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

سرگی لاوروف، وزیر خارجه روسیه می گوید ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ، روسای جمهور روسیه و آمریکا ممکن است دیدارهای بیشتری در حاشیه اجلاس گروه ۲۰ با یکدیگر انجام داده باشند.

وزیر خارجه روسیه در مصاحبه با شبکه خبری «ان بی سی» اظهار داشت: «ممکن است بیشتر از تنها سه بار با یکدیگر دیدار کرده باشند.»

وی با لحنی طنز آمیز افزود: «شاید با یکدیگر به توالت هم رفته باشند.»

“Maybe they went to the toilet together,” Russia’s Lavrov jokes about more Trump-Putin G-20 meetings on TODAYshow</a> <a href="https://t.co/pxtnel4vRz">https://t.co/pxtnel4vRz</a></p>— NBC News (NBCNews) July 21, 2017

سرگی لاوروف همچنین دیدارهای انجام شده در حاشیه اجلاس هامبورگ را با فضای مهدکودک مقایسه کرد. وزیر خارجه روسیه گفت: «وقتی والدینتان شما را به مهدکودک می برند با بقیه کودکانی که در اتاق منتظر هستند می‌جوشید یا مستقیم به کلاس درس می روید؟»

او افزود: «به خاطر دارم که وقتی در این فضا قرار داشتم پیش از آنکه به کلاس منتقل شویم پنج یا ده دقیقه در مهدکودک وقت می گذراندم.»

Russia’s Foreign Minister Sergei Lavrov tells KeirSimmons</a> Trump and Putin may have had more meetings at G-20 summit <a href="https://t.co/m4lYVHQPTF">https://t.co/m4lYVHQPTF</a></p>— NBC News (NBCNews) July 21, 2017

سرگی لاوروف در این مصاحبه همچنین ضمن اشاره به گزارشهای مربوط به وجود پایگاه های نظامی آمریکا در سوریه، مایک پامپیو، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده را به داشتن «معیارهای دوگانه» در مورد برپایی پایگاه های نظامی در این کشور جنگ زده متهم کرد.

وزیر خارجه روسیه در مورد اتهامات مربوط به تبانی احتمالی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ نیز گفت: «آنها [مخالفان ترامپ] می خواهند زندگی را برای دولت ترامپ عذاب آور کنند. تلاش می کنند از استیضاح [ترامپ] سخن بگویند. در این مور خوانده ام. اما صادقانه بگویم که خبرهای آمریکا را کمتر و کمتر دنبال می کنم.»

سرگی لاوروف در پاسخ به این پرسش که آیا روسیه در مبارزه فعلی در آمریکا هوادار دونالد ترامپ است یا خیر، اظهار داشت: «ما طرفدار عدالت هستیم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست سنگین حزب حاکم فرانسه در انتخابات اروپا؛ ماکرون پارلمان را منحل کرد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود

پرونده حق‌السکوت به بازیگر پورن؛ هواداران آمریکایی ترامپ فراخوان شورش و انقلاب دادند