نماینده اردبیل: مجلس با جدیت قتل آتنا را پیگیری می کند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
نماینده اردبیل: مجلس با جدیت قتل آتنا را پیگیری می کند

صدیف بدری، نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی ایران در گفتگو با خبرگزاری فارس ضمن ابراز تاسف از قتل آتنا اصلانی، دختر خردسالی که در پارس آباد به قتل رسید، تاکید کرد که مجلس «به صورت جدی» این حادثه را پیگیری می کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت که مقامات قضایی اردبیل «به صورت جدی و به شدت» این موضوع را بررسی می کنند. آقای بدری همچنین از پیدا شدن «سرنخ‌های جدید» از قتل آتنا خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تمام ابعاد این اتفاق بزودی مشخص شود.

پیش از این محمدعلی قاصدی، رئیس‌ کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه متهم به قتل آتنا به جرایم دیگر نیز اعتراف کرده گفت که در حال حاضر به سایر اتهامات این فرد رسیدگی نمی شود و اولویت با پرونده آتنا است. وی همچنین گفت که پرونده قتل این دختر خردسال در مرحله تحقیقات تکمیلی است و در اولین فرصت «برای مجازات اقدام می کنیم.»

همزمان علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران دستور داده تا به وضعیت اقتصادی خانواده آتنا رسیدگی شود و در همین رابطه پدر وی در «یکی از مجتمع‌های کشت و صنعت مشغول به کار شد» و قرار است خانواده او بزودی به «خانه‌ی مناسبی» منتقل شوند.