Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نماینده اردبیل: مجلس با جدیت قتل آتنا را پیگیری می کند

نماینده اردبیل: مجلس با جدیت قتل آتنا را پیگیری می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

صدیف بدری، نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی ایران در گفتگو با خبرگزاری فارس ضمن ابراز تاسف از قتل آتنا اصلانی، دختر خردسالی که در پارس آباد به قتل رسید، تاکید کرد که مجلس «به صورت جدی» این حادثه را پیگیری می کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت که مقامات قضایی اردبیل «به صورت جدی و به شدت» این موضوع را بررسی می کنند. آقای بدری همچنین از پیدا شدن «سرنخ‌های جدید» از قتل آتنا خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تمام ابعاد این اتفاق بزودی مشخص شود.

پیش از این محمدعلی قاصدی، رئیس‌ کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه متهم به قتل آتنا به جرایم دیگر نیز اعتراف کرده گفت که در حال حاضر به سایر اتهامات این فرد رسیدگی نمی شود و اولویت با پرونده آتنا است. وی همچنین گفت که پرونده قتل این دختر خردسال در مرحله تحقیقات تکمیلی است و در اولین فرصت «برای مجازات اقدام می کنیم.»

همزمان علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران دستور داده تا به وضعیت اقتصادی خانواده آتنا رسیدگی شود و در همین رابطه پدر وی در «یکی از مجتمع‌های کشت و صنعت مشغول به کار شد» و قرار است خانواده او بزودی به «خانه‌ی مناسبی» منتقل شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گزارش قتل آتنا اصلانی: آنچه گذشت

کارشناسان در گفتگو با یورونیوز: قاتل آتنا قطعا خیلی زود اعدام می شود

دادگستری اردبیل: قاتل آتنا اصلانی در صورت صدور حکم در ملاءعام اعدام می شود