Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است

سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

روابط عمومی نیروی زمینی ارتش اعلام کرد که سرباز ضارب پادگان آبیک قزوین در زمان تیراندازی به همقطارانش دچار جنون آنی شده بود.

به گزارش ایرنا، علی سامانی از فرماندهان نیروی زمینی ارتش گفت: «این سرباز حین نگهبانی اقدام به تیراندازی کرده بود و هیچگونه مشکل خدمتی در طول مدت خدمت سربازی با سربازان و فرماندهان تا لحظه وقوع حادثه نداشته است.»

روز دوشنبه اعلام شد که یک سرباز وظیفه در پادگان آبیک هم خدمتی‌های خود را به رگبار بسته است. در نتیجه این تیراندازی سه نفر کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند. عامل تیراندازی زنده است.

آقای سامانی با تکذیب خبر درخواست مرخصی سرباز ضارب گفت: «بررسی‌های اولیه پزشکی و بازرسی‌های دقیق از محل حادثه نشان می‌دهد ضارب احتمالا دچارجنون آنی (سایکوز گذرا) شده و با اسلحه در اختیار در اقدامی ناگهانی به سمت سربازان حاضر در آسایشگاه پاسدارخانه و هم‌خدمتی‌های خود که در حال استراحت بودند تیراندازی و بلافاصله نیز اقدام به خودزنی کرده است.»

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین: ۳ سرباز حادثه تیراندازی آبیک وضعیت مناسبی ندارند و ضارب هنوز زنده است-خبرگزاری صداوسیما

— روزنامه شرق (@SharghDaily) July 18, 2017

شماری از رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که دست‌کم سه مجروح این حادثه وضعیت وخیمی دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری هستند. آقای سامانی گفته است که عامل تیراندازی زنده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سه سرباز در قزوین بدست هم قطار خود کشته شدند

ایران برای از سرگیری مذاکرات هسته‌ای با آمریکا اعلام آمادگی کرد

وزارت اطلاعات از دستگیری طراح انفجارهای کرمان و انتقال او به داخل ایران خبر داد