سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است

سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

روابط عمومی نیروی زمینی ارتش اعلام کرد که سرباز ضارب پادگان آبیک قزوین در زمان تیراندازی به همقطارانش دچار جنون آنی شده بود.

به گزارش ایرنا، علی سامانی از فرماندهان نیروی زمینی ارتش گفت: «این سرباز حین نگهبانی اقدام به تیراندازی کرده بود و هیچگونه مشکل خدمتی در طول مدت خدمت سربازی با سربازان و فرماندهان تا لحظه وقوع حادثه نداشته است.»

روز دوشنبه اعلام شد که یک سرباز وظیفه در پادگان آبیک هم خدمتی‌های خود را به رگبار بسته است. در نتیجه این تیراندازی سه نفر کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند. عامل تیراندازی زنده است.

آقای سامانی با تکذیب خبر درخواست مرخصی سرباز ضارب گفت: «بررسی‌های اولیه پزشکی و بازرسی‌های دقیق از محل حادثه نشان می‌دهد ضارب احتمالا دچارجنون آنی (سایکوز گذرا) شده و با اسلحه در اختیار در اقدامی ناگهانی به سمت سربازان حاضر در آسایشگاه پاسدارخانه و هم‌خدمتی‌های خود که در حال استراحت بودند تیراندازی و بلافاصله نیز اقدام به خودزنی کرده است.»


شماری از رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که دست‌کم سه مجروح این حادثه وضعیت وخیمی دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری هستند. آقای سامانی گفته است که عامل تیراندازی زنده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سه سرباز در قزوین بدست هم قطار خود کشته شدند

چرا ۲۰ هواپیما در امتداد آسمان ایران از مسیر خود منحرف شدند؟

هم‌پیمانی با قدرت‌های نوظهور اقتصادی؛ عضویت در بریکس چه دستاوردی برای ایران دارد؟