سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است

سرباز ضارب پادگان قزوین زنده است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

روابط عمومی نیروی زمینی ارتش اعلام کرد که سرباز ضارب پادگان آبیک قزوین در زمان تیراندازی به همقطارانش دچار جنون آنی شده بود.

به گزارش ایرنا، علی سامانی از فرماندهان نیروی زمینی ارتش گفت: «این سرباز حین نگهبانی اقدام به تیراندازی کرده بود و هیچگونه مشکل خدمتی در طول مدت خدمت سربازی با سربازان و فرماندهان تا لحظه وقوع حادثه نداشته است.»

روز دوشنبه اعلام شد که یک سرباز وظیفه در پادگان آبیک هم خدمتی‌های خود را به رگبار بسته است. در نتیجه این تیراندازی سه نفر کشته و ۸ تن دیگر زخمی شدند. عامل تیراندازی زنده است.

آقای سامانی با تکذیب خبر درخواست مرخصی سرباز ضارب گفت: «بررسی‌های اولیه پزشکی و بازرسی‌های دقیق از محل حادثه نشان می‌دهد ضارب احتمالا دچارجنون آنی (سایکوز گذرا) شده و با اسلحه در اختیار در اقدامی ناگهانی به سمت سربازان حاضر در آسایشگاه پاسدارخانه و هم‌خدمتی‌های خود که در حال استراحت بودند تیراندازی و بلافاصله نیز اقدام به خودزنی کرده است.»

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین: ۳ سرباز حادثه تیراندازی آبیک وضعیت مناسبی ندارند و ضارب هنوز زنده است-خبرگزاری صداوسیما

— روزنامه شرق (@SharghDaily) July 18, 2017

شماری از رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که دست‌کم سه مجروح این حادثه وضعیت وخیمی دارند و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری هستند. آقای سامانی گفته است که عامل تیراندازی زنده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سه سرباز در قزوین بدست هم قطار خود کشته شدند

سیل استان سیستان و بلوچستان ایران؛ خطر حضور گاندوها همزمان با نبود مواد غذایی در شماری از روستاها

قالیباف و یارانش بازنده‌های اصلی در نتایج اولیه انتخابات مجلس؛ انتخابات تهران به دور دوم می‌رسد؟