فوتبال ایتالیا: اسپالتی از باشگاه رم جدا شد

فوتبال ایتالیا: اسپالتی از باشگاه رم جدا شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

باشگاه رم ایتالیا روز سه شنبه رسما از جدایی لوچانو اسپالتی، سرمربی این تیم خبر داد.

تیم رم در رقابت های فصل جاری، تحت هدایت اسپالتی عنوان نایب قهرمانی سری آ را از آن خود کرد و سهمیه حضور در رقابت های فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا را نیز بدست آورد.


لوچانو اسپالتی سال ۲۰۱۶ پس از برکناری رودی گارسیای فرانسوی، سکان هدایت رم را در دست گرفت. گرگ ها در رقابت های این فصل ۸۷ امتیاز کسب کردند که در تاریخ باشگاه رم بی سابقه بود اما باز هم نتوانستند مانع قهرمانی یوونتوس شوند.

اما اسپالتی در رقابت های جام حذفی و نیز لیگ اروپا نتوانست با تیم تحت هدایت خود موفق ظاهر شود. رم در جام حذفی ایتالیا با شکست در نیمه نهایی مقابل لاتزیو از دور رقابت ها کنار رفت و در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نیز با واگذار کردن نتیجه مقابل تیم لیون فرانسه از صعود به مرحله بعد بازماند.

برخی رسانه های ایتالیا در طول فصل بارها از روابط تیره اسپالتی با فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم که روز یکشنبه آخرین بازی خود را برای این تیم انجام داد، پرده برداشته بودند.


اسپالتی پیش از این طی سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ نیز هدایت رم را برعهده داشت و موفق شده بود با این تیم دو بار جام حذفی ایتالیا را فتح کند.

او که رابطه چندان خوبی نیز با خبرنگاران و رسانه های ورزشی ایتالیا ندارد از گزینه های جدی هدایت تیم اینتر میلان در فصل آتی رقابت های سری آ معرفی شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سردار آزمون در رم؛ مهاجم لورکوزن شاگرد مورینیو می‌شود

بوفون کفش‌های خود را می‌آویزد؛ اسطوره ایتالیایی جانشین ویالی می‌شود؟

مبارزه با یهودی‌ستیزی در ایتالیا؛ بازیکنان فوتبال دیگر حق پوشیدن پیراهن شماره ۸۸ را ندارند