غرامت ۱۰ هزار دلاری یونایتد ایرلاینز به مسافران برای واگذاری صندلی

غرامت ۱۰ هزار دلاری یونایتد ایرلاینز به مسافران برای واگذاری صندلی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شرکت هوایی یونایتد ایرلاینز از این پس ۱۰ هزار دلار غرامت به مسافرانی پرداخت می کند که حاضر شوند صندلی‌هایشان را واگذار کنند.

آگهی

این مبلغ به مسافران پروازهایی داده می‌شود که در آنها بلیت بیشتر از ظرفیت فروخته شده باشد و این افراد حاضر به واگذاری صندلی هایشان باشند.

غرامت ۱۰هزار دلاری یکی از چند استراتژی جدید این شرکت هوایی آمریکایی است که سعی می کند تا بحران ناشی از اتفاقات خبرساز یک ماه اخیر را از ذهنها پاک کند.

یونایتد ایرلاینز دو هفته پیش بدلیل رفتار خشن نیروهای امنیتی با دیوید دائو، پزشک ویتنامی آمریکایی برای خروج او از هواپیما تحت فشارهای گسترده‌ای قرار گرفته بود. فیلم برخورد نیروهای امنیتی با آقای دائو در شبکه‌های اجتماعی منتشر و برای این شرکت هوایی آمریکایی دردسر ساز شد.

در این فیلم یک مسافر در حالی که به زور از یک هواپیما بیرون کشیده می‌شود، نشان داده شده است. در پی انتشار این ویدئو، شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز در بیانیه‌ای اعلام کرد که “بلیت‌های پرواز اضافه بر صندلی فروخته شده بود و زمانی که تیم از مسافران خواست که داوطلب شوند تا با پرواز دیگری بروند، یکی از مشتری‌ها حاضر نشد داوطلبانه از هواپیما پیاده شود و از ماموران انتظامی خواسته شد بیایند.”


هم‌رسانی این مطلبنظرها