شهردار لندن: تروریست ها موفق نخواهند شد

شهردار لندن: تروریست ها موفق نخواهند شد
نگارش از Euronews

صادق خان، شهردار لندن در پیامی به مردم در این شهر و گردشگران تاکید کرد مسئولان و پلیس لندن علیرغم حملات صورت گرفته به تلاش خود برای تامین امنیت پایتخت بریتانیا ادامه خواهند…

صادق خان، شهردار لندن در پیامی به مردم در این شهر و گردشگران تاکید کرد مسئولان و پلیس لندن علیرغم حملات صورت گرفته به تلاش خود برای تامین امنیت پایتخت بریتانیا ادامه خواهند داد.

وی با ابراز تسلیت به خانوادۀ قربانیان گفت : « از صمیم قلب با آنهایی که عزیزی را از دست داده اند، همدردی می کنم. در حملۀ امروز یک مامور پلیس نیز که در حال انجام وظیفه برای تامین امنیت شهرمان بود، جان خود را از دست داد و من به خانوادۀ او فکر می کنم. به نام لندن و لندنی ها از پلیس و نیروهای امدادرسانی قدردانی می کنم که امروز به سختی و در شرایطی دشوار کار کردند تا امنیت ما را تامین کنند. پیام من به آنهایی که می خواهند به ما صدمه بزنند و مدل زندگی ما را تغییر دهند این است که هرگز موفق نخواهید شد، شما نمی تواند ما را چند دسته کنید، ما به تروریست اجازه نخواهیم داد که روحیه ما را تضعیف کنند.»

عامل این حملات طبق گفتۀ پلیس، پس از حمله با اتومبیل به عابران به روی پل وست مینستر در نزدیکی پارلمان بریتانیا، با چاقو به چند نفر از جمله یک پلیس حمله کرده که در نتیجۀ آن دست کم چهار نفر کشته شده اند. پلیس توانسته عامل این حمله را نیز به ضرب گلوله از پای درآورد.

مطالب مرتبط