ان بی ای: پیروزی ماوریکس در شب تاریخ سازی نویتسکی

ان بی ای: پیروزی ماوریکس در شب تاریخ سازی نویتسکی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دالاس ماوریکس سه شنبه شب با درخشش درک نویتسکی، فوروارد قدرتی خود موفق شد بیست و هفتمین پیروزی فصل رقابت های بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای را در خانه جشن…

آگهی

دالاس ماوریکس سه شنبه شب با درخشش درک نویتسکی، فوروارد قدرتی خود موفق شد بیست و هفتمین پیروزی فصل رقابت های بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای را در خانه جشن بگیرد.

شاگردان لیک کارلیسل که در حضور بیش از بیست هزار تماشاگر خودی میزبان لس آنجلس لیکرز بودند با برتری در سه کوارتر نخست بازی، امتیازهای لازم برای پیروزی در این دیدار را به خوبی جمع آوری کردند تا برغم واگذار کردن نتیجه در یک چهارم پایانی در نهایت ۱۲۲ بر ۱۱۱ پیروز از میدان خارج شوند.

نویتسکی سی و هشت ساله در این دیدار با ۱۱ ریباند، ۱ پاس تعیین کننده و کسب ۲۵ امتیاز سهم به سزایی در پیروزی تیمش داشت. این بازیکن آلمانی و سرشناس تیم ماوریکس – که قهرمانی ان بی ای در سال ۲۰۱۱ و حضور در فینال رقابت های قهرمانی اروپا در سال ۲۰۰۵ به همراه تیم ملی کشورش را در کارنامه دارد- پس از دیدار سه شنبه شب به ششمین بازیکن تاریخ ان بی ای تبدیل شد که بیش از ۳۰ هزار امتیاز در این رقابت ها کسب کرده است.

این فوروارد ۲ متر و ۱۳ سانتیمتری که نوزده سال سابقه عضویت در تیم دالاس ماوریکس را دارد در سال ۲۰۰۷ به عنوان بهترین بازیکن فصل انی بی ای معرفی شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

تیم ایران با شکست مقابل آمریکا از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد