Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اعتراض کشاورزان زلزله زده ایتالیا به عملکرد ضعیف دولت

اعتراض کشاورزان زلزله زده ایتالیا به عملکرد ضعیف دولت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صدها کشاورز و دامدار زلزله زده ایتالیایی روز سه شنبه در اعتراض به عملکرد دولت، مقابل پارلمان این کشور در شهر رم جمع شدند.

آگهی

صدها کشاورز و دامدار زلزله زده ایتالیایی روز سه شنبه در اعتراض به عملکرد دولت، مقابل پارلمان این کشور در شهر رم جمع شدند. معترضان می گویند که دولت ایتالیا آنها را رها کرده است.

مناطق مرکزی ایتالیا در ماههای اوت، اکتبر و ژانویه دچار زمین لرزه های شدیدی شد که در اثر آن، تنها به مناطق روستایی این کشور ۲.۳ میلیارد یورو آسیب وارد شد.

روبرتو مونکالوو، رهبر انجمن کشاورزی کولدیرتی (Coldiretti) می گوید: «بوروکراسی همه کارهایی را که می شد در این ماهها انجام داد، متوقف کرده است. بنابراین مزارع آسیب بیشتری می بینند، در شش ماه گذشته بیش از ۱۰ هزار دام مرده اند. این طاعون بورکراسی باید بسرعت از میان برداشته شود.»

در جریان این زمین لرزه ها، بسیاری از مراکز نگهداری دام و طیور فرو ریخت و بسیاری از دام ها به دلیل زمستان سخت و سرمای شدید جان باختند.

آسیب های وارده به جاده ها، انبارها، ماشین آلات و زمین های کشاورزی نیز باعث شد برداشت محصول برای کشاورزان امکان پذیر نشود. گردشگری منطقه نیز بشدت آسیب دید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیکر بی جان پناهجوی افغان بعد از ۱۲ روز در ایتالیا پیدا شد

دبیرکل فدراسیون اروپایی زمین شناسی: خسارات زلزله ایتالیا قابل پیشگیری بود

موج گرما در اروپا؛ تصاویری از ایتالیا