ناپولی در اندیشه انتقام از رئال مادرید

ناپولی در اندیشه انتقام از رئال مادرید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دیدار حساس تیم های ناپولی ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا در چارچوب دور برگشت رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب به میزبانی ناپلی ها برگزار خواهد شد.

آگهی

دیدار حساس تیم های ناپولی ایتالیا و رئال مادرید اسپانیا در چارچوب دور برگشت رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب به میزبانی ناپلی ها برگزار خواهد شد.

ناپلی ها با هدف جبران شکست بازی رفت و مغرور از برتری برابر رُم در رقابت های این هفته سری آ ، این بار با یک انرژی مضاعف در برابر قهرمان باشگاههای جهان صف آرایی خواهند کرد. مائوریتزیو ساری با تکیه بر مرتنزی که این روزها در اوج است و با اطمینان از پپه رینار در دروازه، درصدد است تیمش را به بهترین شکل ممکن برابر مدافع عنوان قهرمانی ارنج کند تا بلکه بتواند شکست ۳ بر۱ در خانه حریف را جبران کند.

مائوریتزیو ساری، سرمربی ناپولی در باره این بازی گفت: «جو مسابقه، جو دشواری خواهد بود. با توجه به نتایج رئال در ۴۶ مسابقه اخیر، مسابقه فوق العاده سختی پیش روی ماست ولی ممکن است شرایط به ضرر آنها تغییر کند… غیر ممکن وجود ندارد و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم.»

در آنسوی میدان، کهکشانی ها پس از کسب یک پیروزی نسبتا راحت در بازی های این هفته لالیگا، تمرکز خود را بر روی این بازی و صعود گذاشته اند. شاگردان زین الدین زیدان می دانند که در صورت باخت خفیف هم راهی دور بعدی خواهند شد.

اما همانطور که سرمربی فرانسوی رئال مادرید می گوید، تنها نگرانی آنها جو ورزشگاه و هواداران دو آتشه ناپولی هستند. زین الدین زیدان در باره این دیدار گفت: «هواداران آنها جو ورزشگاه سان پائولو را در دست خواهند گرفت….انرژی آنها فوق العاده است من هم بازی در چنین جوی را می پسندم. دوست دارم هوادار روی شمای بازیکن فشار بیاورد. این قطعا امتیاز تیم میزبان است ولی به تیم میهمان هم انگیزه مضاعفی می دهد.»

در بازی دیگر سه شنبه شب آرسنال در خانه از بایرن مونیخ پذیرایی می کند. باواری هایی ها در بازی رفت ۵ بر ۱ به پیروزی رسیده اند و خیالشان از صعود به دور بعد تا حدود زیادی راحت است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال با شکست سیتی به نیمه‌نهایی رسید؛ نمایندگان انگلستان حذف شدند

بازگشت روماریو به زمین فوتبال؛ ستاره برزیلی هم‌بازی پسرش می‌شود

وثیقه یک میلیون یورویی برای دنی آلوز؛ ستاره سابق بارسلونا از زندان خارج می‌شود