کشف راز ناپدید شدن خانواده فرانسوی، اعتراف یکی از بستگان سابق به قتل آنها

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
کشف راز ناپدید شدن خانواده فرانسوی، اعتراف یکی از بستگان سابق به قتل آنها

پلیس فرانسه پس از سه هفته پرده از راز ناپدید شدن ناگهانی خانواده فرانسوی برداشت.

یکی از بستگان سابق خانواده چهار نفرۀ «تروادک» (Troadec) که و بطرز مرموزی از اواسط ماه فوریه ناپدید شده اند به قتل آنها اعتراف کرد.

این خانواده ساکن شهر کوچک «اوروو» (Orvault) در نزدیکی نانت در غرب فرانسه، آخرین بار در ۱۶ فوریه (۲۸ بهمن) دیده شده بودند.

به گفته دادستان نانت، در جریان بازجویی های صورت گرفته «هوبرت سی» به قتل پاسکال و برژیت، پدر و مادر ۴۹ ساله و دو فرزند (سباستین پسر ۲۱ ساله و شارلوت دختر ۱۸ ساله) آنها اعتراف کرده است.

مظنون ۴۶ سال همسر سابق خواهر پدر خانواده است و قتل این چهار نفر را به اختلاف بر سر تقسیم نامناسب ارثیه خانوادگی ربط داده است. این در حالی است که او در اعترافات قبلی ادعا کرده بود که سالها از خانواده قربانی بی خبر بوده و آنها را ندیده است.

هفته گذشته پس از کشف دی ان ای هوبرت سی بر روی عینک به جا مانده در محل سکونت خانواده مقتول و همینطور در خودروی پسر خانواده، تحقیقات پلیس وارد مرحله تازه ای شد.

نقش همسر سابق مظنون و خواهر پدر خانواده در این حادثه همچنان نامشخص است.

هفته گذشته پلیس کارت بیمه دختر خانواده را در جیب شلواری که در یک گودال در منطقه «دی ری نو» (Dirinon) در سیصد کیلومتری محل سکونت آنها افتاده بود، پیدا کرد. خودروی پسر خانواده هم در پارکینگ کلیسایی در شهر «سنت نزر» (Saint-Nazaire) در حدود پنجاه کیلومتری محل سکونت آنها پیدا شد.